Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie - Brian MacKenzie (9788375794021) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie - Brian MacKenzie (9788375794021) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.04 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie MacKenzie Brian
21.04
MegaKsiazki.pl
BIEGACZ NIEZŁOMNY ODKRYJ POTĘGĘ SIŁY ORAZ MOBILNOŚCI I BIEGAJ BEZ KONTUZJI PRZEZ CAŁE ŻYCIE
22.70
Netaro
Biegacz niezłomny
23.94
Ksiazki-Medyczne.eu
Biegacz niezłomny. Odkryj potęgę siły oraz mobilności i biegaj bez kontuzji przez całe życie - Brian MacKenzie
24.46
InBook.pl
Biegacz niezłomny
31.12
TaniaKsiazka.pl
Biegacz niezłomny. T.J.Murphy, Brian MacKenzie
39.90
Dotsport.pl

Parametry

Producent:MacKenzie Brian
Kategoria:Hobby i poradniki
ISBN 9788375794021
Oprawa miękka
Autor Brian Mackenzie
Wydawnictwo Galaktyka
Ilość stron 224
Rok wydania 2015

Opis

Dla każdego biegacza ważna jest siła, szybkość i solidność organizmu. Jak je osiągnąćrównocześnie nie dorobić się kontuzji? Odpowiedzią na to pytanie jest stworzony poprzez Briana MacKenzie trening mobilności. Użyte w nim ćwiczenia CrossFit Endurance pozwalają poprawić wyniki, kondycję fizyczną oraz ogólny stan zdrowia. Ważnym elementem programu jest wzmocnienie mięśni głębokich. Celem jest zdrowie, a więc trenowanie różnych partii ciała bez efektu nadmiernego przyrostu masy mięśniowej i niewłaściwego przeciążania stawów.

W książce Biegacz niezłomny zawarte są nie tylko szczegółowe plany treningowe, wskazówki jak przygotowywać się do biegu na każdym dystansie od 5 km., lecz także zasady zdrowej diety, koniecznej do osiągnięcia maksymalnych wyników.
Biegacz niezłomny jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, którzy chcą aby bieganie wiązało się z przyjemnością, a nie z kontuzjami.

MacKenzie stworzył trenerom i biegaczom nieznane dotąd możliwości, zezwalające rozwiązywać różne problemy trapiące zawodników w każdym wieku, na każdym poziomie innowacyjnia i doświadczenia.
Dean Karnazes, ultramaratończyk,
autor książek Ultramaratończyk, 50 maratonów w 50 dni