Kostrzewa sławomir ks. Demony seksu promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kostrzewa sławomir ks. Demony seksu oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Demony seksu - Kostrzewa Sławomir
14.01
InBook.pl
Demony seksu
17.43
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Kostrzewa Sławomir Ks.
Kategoria:Horrory
Nośnik DVD

Opis

Film ks. Sławomira Kostrzewy, z udziałem ks. Piotra Glasa, egzorcysty.
fotografie i realizacja:
ks. Sławomir Kostrzewa.

W filmie zastosowano autentyczne nagrania audio z egzorcyzmów przeprowadzonych przez księdza Piotra Glasa.

Szatan to nie postać z bajki, lecz realny byt, którego istnienie potwierdza Pismo Święte i nauka Kościoła. Film przedstawia działanie Szatana w życiu człowieka, który łamie szóste przykazanie. Jedną z inspiracji dla powstania filmu Demony seksu stało się zdanie wypowiedziane poprzez Maryję w Fatimie do bł. Hiacynty: „Grzechy, które prowadzą najwięcej dusz do piekła, są to grzechy cielesne". Do dzisiaj słowa te zachowują swoją aktualność.
Film nie koncentruje się jednak na Szatanie i jego działaniu. Podstawowym jego przesłaniem jest ukazanie mocy Boga, Jezusa Chrystusa oraz potęgi wstawiennictwa Matki Bożej w życiu osób, które doświadczyły cierpień ze strony demonów.

„Kiedy najcięższe egzorcyzmy kończą się uwolnieniem, jest niesamowita radość, płacz, niedowierzanie, że już jest po wszystkim, wszyscy cieszą się jak dzieci, także ci, którzy posługują, ze mną włącznie… Idziemy do kaplicy, śpiewamy Magnificat. To jest niesamowite". (ks. Piotr Glas)