Hulajnoga METEOR CITY AIR promocja 2018

Cena329.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie VITA

Parametry

Producent:METEOR
Kategoria:Hulajnogi dla dzieci

Opis

HULAJNOGA METEOR CITY AIR TITAN

Jeśli chcesz dotrzeć do szkoły, do pracy albo po prostu pojeździć trochę dla relaksu, ten sprzęt jest właśnie dla Ciebie. Olśni nie tylko starsze dzieci,też dorosłych.

Pojazd pozostał wytworzony z najwyższej jakości aluminium, dzięki temu znamionuje się trwałością i lekkością. Wszystkie śruby łączące oraz zabezpieczające produkowane są ze stali, co zagwarantuje wytrzymałość połączeń.

Kierownica wyekwipowana jest w gumowe rączki zapewniające pewność uchwytu a 3-stopniowa regulacja wysokości pozwoli choćby osobom do 180 cm wzrostu nieprzeciętnie zbratać pojazd do siebie.

duży i niski podest upraszcza zachowanie równowagi, dzięki czemu początkujący użytkownicy poczują się pewniej oraz łatwiej sobie z hulajnogą poradzą.

Olbrzymie pompowane koła oraz wysokiej jakości łożyska podnoszą stabilność, płynność i bezpieczeństwo jazdy. Zamontowanie dwóch amortyzatorów ulepsza komfort podczas podróży po rozmaitych nawierzchniach. Chcesz podróżować szybciej i przyjemniej? Proszę bardzo! Hulajnoga Meteor City to umożliwi!

dodatkowo pojazd pozostał wyposażony w błotniki broniące przed ochlapaniem, jeśli zaskoczy Cię deszcz. Błotnik tylny posłuży równocześnie za hamulec.

Dzięki składanej konstrukcji można hulajnogę szybko i z łatwością złożyć. Bezproblemowo ją przeniesiesz albo schowasz.

unikalna kompozycja i wysokiej jakości wykonanie zadowolą najistotniej wymagających użytkowników. Dodając do tego malowanie w stonowane odcienie dostajesz produkt trwały, przystępny w obsłudze, nietuzinkowy i wykwintny.

perfekcyjnie nadaje się jako upominek.

produkt zgodny z normą europejską: EN 14619:2006

dane techniczne:

Kolor: czarny.

W zestawie:

  • regulowany pasek do przenoszenia
  • Klucze do montażu
  • Instrukcja.

produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3-go roku życia.

Budowa hulajnogi: