Inhalator MEDEL Professional + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! promocja 2018

Cena266.47
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Medel
Kategoria:Inhalatory

Opis

Niewielkich wymiarów kompaktowy inhalator, jest urządzeniem bezkompromisowym i gwarantuje najwyższą wydajność terapii. Został wyposażony w nowoczesny kompresor o usztywnionej wytrzymałości, dedykowany do pracy ciągłej.

Jest przeznaczony jako wyposażenie dla placówek medycznych, szpitali i pacjentom, którzy niejednokrotnie korzystają z kompleksowej terapii aerozolowej w domu i chcą uzyskiwać najwyższej jakości efekty. Medel Professional w swoim komplecie posiada aż dwa nebulizatory.

Medel Jet Plus to progresywny technologicznie nebulizator aktywowany wdechem, co zezwala na maksymalne wykorzystanie całej porcji leku w trakcie inhalacji. Wielkość uzyskanej cząsteczki umożliwia dotarcie leku do górnych dróg oddechowych, tchawicy, oskrzeli, oskrzelików a także pęcherzyków płucnych.

Średnia wielkość cząsteczki wynosi 0.8 μm, dlatego w zależności od schorzenia, inhalator może być używany w leczeniu jednocześnie górnych dróg oddechowych jak i dolnych dróg oddechowych. Rekomendowany w leczeniu schorzeń takich jak: zapalenie płuc, astma, mukowiscydoza, POChP, zapalenie oskrzeli i inne choroby drzewa oskrzelowego.

Drugi nebulizator Medel Jet Rhino jest dedykowany do leczenia górnych dróg oddechowych, pomaga oczyścić i nawilżyć błonę śluzową nosa. Nebulizatory Medel Jet Plus i Medel Jet Rhino mogą być użytkowane równocześnie u dorosłych jak i u dzieci.

sugerowany do wykorzystywania w zapaleniu zatok, przesuszonej śluzówki nosowej, oczyszczanie nosa z nadmiaru wydzieliny przy przewlekłym katarze, infekcje górnych dróg oddechowych, alergie na kurz i pyłki.