Durasan 100 x 80 (ND 100) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Durasan 100 x 80 (ND 100) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1070.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
DURASAN LIVORNO ND100 Kabina prostokątna 100x80x190cm, szkło transparentne EasyClean * WYSYŁKA GRATIS
1070.00
Łazienka Jutra
-9%
DURASAN kabina prysznicowa Livorno Square ND 100 LEWA
1070.00
e-kabiny.pl
-9%
Kabina Durasan Livorno Square ND100 L
1070.00
dom-lazienka.pl
-9%
Kabina Durasan Livorno Square ND100 P
1070.00
dom-lazienka.pl
-9%
DURASAN kabina prysznicowa Livorno Square ND 100 PRAWA
1070.00
e-kabiny.pl
DURASAN kabina prysznicowa komplet z brodzikiem Livorno Square ND 100 PRAWA
1178.00
e-kabiny.pl
DURASAN kabina prysznicowa komplet z brodzikiem Livorno Square ND 100 LEWA
1178.00
e-kabiny.pl

Parametry

Producent:Durasan
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta ND 100
Kształt prostokątna
Wysokość 190 cm
Wymiary 100 x 80 cm

Opis

wysyłka GRATIS!!!!

DURASAN kabina prysznicowa Livorno Square ND 100 PRAWA

DURASAN Kabina kwadratowa jednoskrzydłowa Livorno SQUARE ND 100

Uniwersalna, wyprodukowana z najwyższej jakości tworzyw kabina, wykonana z myślą o osobach lubiących elegancję oraz minimalizm. Profile przyścienne, chromowane uchwyty do drzwi, unoszące się podczas otwierania piwotowe zawiasy, a także wspornik – to solidne, metalowe elementy. Główną rolę odgrywa tu 6 milimetrowe, hartowane, transparentne szkło, ze specjalną warstwą ochronną NANO GLASS, która zapobiega przyleganiu brudu do powierzchni szyby. Starczy spłukać szybę wodą, by wszystkie skażenia spłynęły. W dodatku, dzięki warstwie NANO GLASS, woda na powierzchni kabiny skrapla się w minimalne perełki, które spływając po szybie zbierają ze sobą wszelkie skażenia.

Masywny, chromowany uchwyt do drzwi, potężne chromowane wsporniki i ich mocowanie, a do tego piwotowe zawiasy z mechanizmem unoszącym i opuszczającym drzwi! To wszystko osadzone na krystalicznej, 6 mm szybie ze specjalną ochronną powłoką NANO GLASS. Ideał?

wykorzystane technologie:

warstwa szkła - NANO GLASS
To niewidoczna powłoka ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki NANO GLASS, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc typowych osadów. Zmniejszona liczba skażeń stanowczo ogranicza rozwój bakterii i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z warstwą NANO GLASS zapewnią delikatne środki czystości.


Regulacja przyścienna
We wszelkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji pozostał zaprojektowany w taki sposób, by z jednej strony umożliwiał dopasowanie artykułu do krzywizn ścian, a z drugiej usprawniał optymalne wyregulowanie produktu względem brodzika czy posadzki.


Bezpieczne szkło hartowane
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty wykorzystano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest istotnie niepodatne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest nieraz narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są szczególnie wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie użyto grube szkło o szerokości 6 mm.


precyzyjne wykończenie
Wszystkie komponenty kabin prysznicowych zostały produkowane z najwyższą starannością. Skrupulatne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. Z jednej strony wpływa wyjątkowo dobrze na walory estetyczne towarów, z drugiej zaś zagwarantuje bezproblemową i bezpieczną eksploatację poprzez długie lata.

  • wymiary: 765-770x970-975x1900 mm
  • Do kompletowania z brodzikiem lub postawienia na płytkach
  • Szkło przejrzyste
  • Szkło hartowane 6 mm ze specjalną warstwą NANO GLASS
  • 5 lat gwarancji producenta
  • innowacyjne profile chromowane
  • Magnetyczna uszczelka
  • Mosiężny zawias piwotowy z regulacją up&down
  • BRODZIK WIDOCZNY NA ZDJĘCIU NIE JEST W CENIE KABINY