Durasan 100 x 80 (ND 100) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Durasan 100 x 80 (ND 100) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 998.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Kabina Livorno
998.00
Castorama
-7%
Kabina Livorno
998.00
Castorama
Kabina Durasan Livorno Square ND100 P
1070.00
dom-lazienka.pl
Kabina Durasan Livorno Square ND100 L
1070.00
dom-lazienka.pl
DURASAN LIVORNO ND100 Kabina prostokątna 100x80x190cm, szkło transparentne EasyClean * WYSYŁKA GRATIS
1070.00
Łazienka Jutra

Parametry

Producent:Durasan
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta ND 100
Kształt prostokątna
Wysokość 190 cm
Wymiary 100 x 80 cm

Opis

produkowana z najwyższej jakości materiałów kabina, wytworzona z myślą o osobach szanujących elegancję i minimalizm. Profile przyścienne, chromowane uchwyty do drzwi, unoszące się w trakcie otwierania piwotowe zawiasy, a także wspornik – to mocne, metalowe elementy. Główną rolę odgrywa tu 6 milimetrowe, hartowane, przezroczyste szkło, ze specjalną warstwą ochronną EASY CLEAN, która uniemożliwia przyleganiu brudu do powierzchni szyby. Starczy spłukać szybę wodą, żeby wszystkie skażenia spłynęły. Dodatkowo, dzięki warstwie EASY CLEAN, woda na powierzchni kabiny skrapla się w niepokaźne perełki, które spływając po szybie zbierają ze sobą wszelkie zanieczyszczenia.
Masywny, chromowany uchwyt do drzwi, mocne chromowane wsporniki i ich mocowanie, a do tego piwotowe zawiasy z mechanizmem unoszącym i opuszczającym drzwi! To wszystko osadzone na przejrzystej, 6 mm szybie ze specjalną ochronną warstwą EASY CLEAN.
użyte technologie:
warstwa szkła - Easy Clean
To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki Easy Clean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc standardowych osadów. Zmniejszona liczba skażeń zasadniczo ogranicza rozwój bakterii i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości. Adekwatnyą pielęgnację szkła z warstwą Easy Clean zapewnią delikatne środki czystości.

Regulacja przyścienna
We wszelkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji pozostał zaprojektowany w taki sposób, by z jednej strony pozwala nał dobranie towaru do krzywizn ścian, a z drugiej usprawniał słuszne wyregulowanie towaru względem brodzika czy posadzki.

Bezpieczne szkło hartowane
W kabinie wykorzystano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest istotnie niepodatne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest nieraz narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są szczególnie wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie użyto grube szkło o szerokości 6 mm.

precyzyjne wykończenie
Wszystkie komponenty kabin prysznicowych zostały produkowane z najwyższą starannością. Skrupulatne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. Z jednej strony wpływa wyjątkowo dobrze na walory estetyczne towarów, z drugiej zaś zagwarantuje bezproblemową i bezpieczną eksploatację poprzez długie lata.

Możliwość montażu bezpośrednio na posadzce lub na brodziku.

komplet natryskowy, a także brodzik z aranżacji nie wchodzą w skład kompletu.

* przesyłka GRATIS PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM