Durasan 90 x 90 (ND 90) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Durasan 90 x 90 (ND 90) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 898.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Kabina Livorno
898.00
Castorama
Kabina Livorno
938.00
Castorama
Kabina prysznicowa Durasan Livorno ND 90 L
960.00
dom-lazienka.pl
Kabina prysznicowa Durasan Livorno ND 90 P
960.00
dom-lazienka.pl
DURASAN LIVORNO DUO SQUARE ND90 A704 Kabina kwadratowa 90x90x190cm, szkło transparentne EasyClean * WYSYŁKA GRATIS
1060.00
Łazienka Jutra
Kabina Durasan Livorno Duo ND 90
1060.00
dom-lazienka.pl
Kabina Durasan Livorno Duo Square ND90
1060.00
dom-lazienka.pl

Parametry

Producent:Durasan
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta ND 90
Kształt kwadratowa, półokrągła
Wysokość 190 cm
Wymiary 90 x 90 cm

Opis

wykonana z najwyższej jakości tworzyw kabina, wytwarzana z myślą o osobach lubiących elegancję oraz minimalizm. Profile przyścienne, chromowane uchwyty do drzwi, unoszące się podczas otwierania piwotowe zawiasy i wspornik – to solidne, metalowe komponenty. Główną rolę odgrywa tu 6 milimetrowe, hartowane, przezroczyste szkło, ze specjalną warstwą ochronną EASY CLEAN, która uniemożliwia przyleganiu brudu do powierzchni szyby. Wystarczy spłukać szybę wodą, aby wszystkie skażenia spłynęły. Ponadto, dzięki warstwie EASY CLEAN, woda na powierzchni kabiny skrapla się w niewielkie perełki, które spływając po szybie zbierają ze sobą wszelkie zanieczyszczenia.
Masywny, chromowany uchwyt do drzwi, potężne chromowane wsporniki i ich mocowanie, a do tego piwotowe zawiasy z mechanizmem unoszącym i opuszczającym drzwi! To wszystko osadzone na przezroczystej, 6 mm szybie ze specjalną ochronną warstwą EASY CLEAN.
użyte technologie:
warstwa szkła - Easy Clean
To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki Easy Clean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc specyficznych osadów. Zmniejszona liczba skażeń znacząco ogranicza rozwój bakterii i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Trafnyą pielęgnację szkła z warstwą Easy Clean zapewnią finezyjne środki czystości.

Regulacja przyścienna
We wszelkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji pozostał zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony pozwala nał przypasowanie towaru do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał stosowne wyregulowanie produktu względem brodzika czy posadzki.

Bezpieczne szkło hartowane
W kabinie zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest nieraz narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są wyjątkowo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu towarów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo stosowania. W kabinie zastosowano grube szkło o szerokości 6 mm.

staranne wykończenie
Wszystkie elementy kabin prysznicowych zostały wytwarzane z najwyższą starannością. Staranne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. Z jednej strony wpływa bardzo prawidłowo na walory estetyczne towarów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną eksploatację przez długie lata.

Możliwość montażu bezpośrednio na posadzce albo na brodziku o promieniu R55cm.

pakiet natryskowy i brodzik z aranżacji nie wchodzą w skład kompletu.

* dostawa GRATIS PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM