Durasan 90 x 90 (ND 90) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Durasan 90 x 90 (ND 90) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 960.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Kabina prysznicowa Durasan Livorno ND 90 L
960.00
dom-lazienka.pl
-9%
Kabina prysznicowa Durasan Livorno ND 90 P
960.00
dom-lazienka.pl
Kabina Durasan Livorno Duo ND 90
1060.00
dom-lazienka.pl
Kabina Durasan Livorno Duo Square ND90
1060.00
dom-lazienka.pl

Parametry

Producent:Durasan
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta ND 90
Kształt kwadratowa, półokrągła
Wysokość 190 cm
Wymiary 90 x 90 cm

Opis

przesyłka GRATIS!!!!

DURASAN kabina prysznicowa Livorno ND 90 prawa

DURASAN Kabina półokrągła z drzwiami jednoczęściowymi LIVORNO ND 90x90 cm

Uniwersalna, wykonana z najwyższej jakości tworzyw kabina, wyprodukowana z myślą o osobach szanujących elegancję i minimalizm. Profile przyścienne, chromowane uchwyty do drzwi, unoszące się podczas otwierania piwotowe zawiasy oraz wspornik – to mocne, metalowe elementy. Główną rolę odgrywa tu 6 milimetrowe, hartowane, krystaliczne szkło, ze specjalną warstwą ochronną EASY CLEAN, która uniemożliwia przyleganiu brudu do powierzchni szyby. Wystarczy spłukać szybę wodą, by wszystkie zanieczyszczenia spłynęły. W dodatku, dzięki warstwie EASY CLEAN, woda na powierzchni kabiny skrapla się w nieznaczne perełki, które spływając po szybie zbierają ze sobą wszelkie skażenia.

Masywny, chromowany uchwyt do drzwi, solidne chromowane wsporniki i ich mocowanie, a do tego piwotowe zawiasy z mechanizmem unoszącym i opuszczającym drzwi! To wszystko osadzone na transparentnej, 6 mm szybie ze specjalną ochronną powłoką EASY CLEAN. Ideał?

wykorzystane technologie:

warstwa szkła - Easy Clean
To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki Easy Clean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc standardowych osadów. Zmniejszona liczba zanieczyszczeń zasadniczo ogranicza rozwój bakterii i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z warstwą Easy Clean zapewnią finezyjne środki czystości.


Regulacja przyścienna
We wszelkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji pozostał zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dopasowanie towaru do krzywizn ścian, a z drugiej usprawniał stosowne wyregulowanie artykułu względem brodzika czy posadzki.


Bezpieczne szkło hartowane
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest nieraz narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są wyjątkowo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu towarów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo stosowania. W kabinie zastosowano grube szkło o szerokości 6 mm.


staranne wykończenie
Wszystkie elementy kabin prysznicowych zostały wytwarzane z najwyższą starannością. Staranne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. Z jednej strony wpływa bardzo prawidłowo na walory estetyczne towarów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną eksploatację przez długie lata.

  • wymiary: 90x90x190 cm
  • Do dobierania z brodzikiem albo postawienia na płytkach
  • Szkło transparentne
  • Szkło hartowane 6 mm ze specjalną warstwą EASY CLEAN
  • 5 lat gwarancji producenta
  • nowoczesne profile chromowane
  • Magnetyczna uszczelka
  • Mosiężny zawias piwotowy z regulacją up&down
  • BRODZIK WIDOCZNY NA ZDJĘCIU NIE JEST W CENIE KABINY