Radaway Classic a 80 x 80 (30010-01-06) promocja 2019

Cena808.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30010-01-06
Kształt ćwierćkolista, półokrągła
Materiał szkło
Typ wejścia drzwi rozsuwane
Wysokość 185 cm
Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą firmę:

CLASSIC A

Sytuacją świetną jest gdy wysoka jakość wykonania idzie w parze z wykwintnym designem i niewygórowaną ceną. linia kabin prysznicowych Classic właśnie taka jest. Łączy przystępność cenową z przepięknem, prostotą i bezkompromisową funkcjonalnością. Kabiny te to wysoka jakość w Twojej łazience. Kabiny z linii Classic mają wysmakowane chromowane uchwyty i profile, które umożliwiają niewelację krzywizny ściany do 20 mm. Kabiny wyekwipowane są w listwę magnetyczną szczelnie zamykającą drzwi oraz łożyskowe rolki zapewniające cichy i bezawaryjny bieg drzwi. Kabiny są przystępne z bezpiecznym hartowanym szkłem 4/5 mm.

atuty kabiny Classic A:

  • Drzwiprzesuwne wytworzone z hartowanego szkła o grubości 4 mm (części ruchome) i 5 mm (części stałe)
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach – zapewniają cichy i bezawaryjny bieg drzwi
  • Profile aluminiowe w kolorze chrom albo biały

  • Profile przyścienne – zezwalają na niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • wytworne, chromowane detale

  • Listwa magnetyczna – zagwarantuje szczelność drzwi
  • Elastomerowe uszczelki – odporność na wilgotność i zmianę temperatury

  • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

CLASSIC A

drzwi 80 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Użytkowana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długotrwałą ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean kreuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących skuteczność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło FABRIC

towar jest dostępny w dodatku w wariantach szkła przezroczystym, brązowym, satynowym oraz grafitowym.

przeważnie produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (najczęściej są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.