Radaway Premium plus a 80 x 80 (30411-01-01N) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Premium plus a 80 x 80 (30411-01-01N) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1347.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabina prysznicowa półokrągła Radaway Premium Plus A 80 szkło przejrzyste wys. 170 cm. 30411-01-01N
1347.00
inVerno Centrum Łazienek
Kabina prysznicowa półokrągła Radaway Premium Plus A 80 szkło przejrzyste wys. 170 cm. 30411-01-01N
1347.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30411-01-01N
Kształt ćwierćkolista, półokrągła
Materiał szkło
Strona prawa
Wysokość 170 cm
Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą producenta:

PREMIUM PLUS A 1700

kolekcja Premium Plus to linia kabin o tradycyjnej formie, posiadających praktyczne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne tworzone ze stopu aluminium odpornego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny zapewniają wysokiej jakości uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean.

zalety kabiny Premium Plus A 1700:

  • Drzwiprzesuwne wykonane z hartowanego szkła o grubości 5 mm
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

  • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

  • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • wykwintne, chromowane szczegóły

  • warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości
  • Możliwość użycia profili poszerzających, które zwiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus A 1700

drzwi 80 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala pousuwać zjawisko korozji. Używana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean produktywną i długotrwałą ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przezroczystE

produkt jest przystępny także w wariantach szkła satynowym, grafitowym, Fabric i brązowym.

najczęściej produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (głównie są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.