Radaway Premium plus a 1700 80 x 80 (30411-01-06N) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Premium plus a 1700 80 x 80 (30411-01-06N) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1386.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabina prysznicowa półokrągła Radaway Premium Plus A 80 szkło Fabric wys. 170 cm. 30411-01-06N
1386.00
inVerno Centrum Łazienek
Kabina prysznicowa półokrągła Radaway Premium Plus A 80 szkło Fabric wys. 170 cm. 30411-01-06N
1386.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30411-01-06N
Kształt ćwierćkolista, półokrągła
Materiał szkło
Typ wejścia drzwi rozsuwane
Strona prawa
Wysokość 170 cm
Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą markę:

PREMIUM PLUS A 1700

seria Premium Plus to linia kabin o konwencjonalnej formie, mających poręczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i bezusterkową pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wytwarzane ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny zapewniają wysokiej jakości uszczelki elastomerowe oraz listwa magnetyczna. Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

zalety kabiny Premium Plus A 1700:

  • Drzwiprzesuwne produkowane z hartowanego szkła o grubości 5 mm
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

  • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

  • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • szykowne, chromowane detale

  • powłoka Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości
  • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus A 1700

drzwi 80 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala zlikwidować zjawisko korozji. Wykorzystywana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean wydajną i długookresową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło FABRIC

artykuł jest dostępny dodatkowo w wariantach szkła przejrzystym, satynowym, grafitowym i brązowym.

zwykle produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (głównie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.