Radaway Premium plus c/d 120 x 80 (30435-01-01N) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Premium plus c/d 120 x 80 (30435-01-01N) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1368.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabina prysznicowa Radaway Premium Plus D 120 x 80 szkło przejrzyste wys. 190 cm. 30435-01-01N
1368.00
inVerno Centrum Łazienek
Kabina prysznicowa Radaway Premium Plus D 120 x 80 szkło przejrzyste wys. 190 cm. 30435-01-01N
1368.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30435-01-01N
Kształt kwadratowa, prostokątna
Materiał szkło
Typ wejścia drzwi rozsuwane
Strona prawa
Wysokość 190 cm
Wymiary 120 x 80 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą markę:

PREMIUM PLUS D

linia Premium Plus to linia kabin o klasycznej formie, posiadających funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wykonane ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, pozwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

zalety kabiny Premium Plus D:

  • Drzwiprzesuwne wyprodukowane z hartowanego szkła o grubości 5 mm
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

  • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

  • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • szykowne, chromowane detale

  • warstwa Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości,
  • Możliwość użycia profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus D

drzwi 120 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean skuteczną i długookresową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków przemywających sprawność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło transparentnE

towar jest przystępny również w wariantach szkła brązowym.

na ogół produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.