Radaway Premium plus 100 x 90 (30436-01-01N) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Premium plus 100 x 90 (30436-01-01N) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1304.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabina prysznicowa Radaway Premium Plus D 90 x 100 szkło przejrzyste wys. 190 cm. 30436-01-01N
1304.00
inVerno Centrum Łazienek
Kabina prysznicowa Radaway Premium Plus D 90 x 100 szkło przejrzyste wys. 190 cm. 30436-01-01N
1304.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30436-01-01N
Kształt kwadratowa, prostokątna
Materiał szkło
Typ wejścia drzwi rozsuwane
Strona prawa
Wysokość 190 cm
Wymiary 100 x 90 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę:

PREMIUM PLUS D

seria Premium Plus to kolekcja kabin o konwencjonalnej formie, mających funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i niezawodną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne tworzone ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna. Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean.

zalety kabiny Premium Plus D:

  • Drzwiprzesuwne tworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

  • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

  • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • wyszukane, chromowane detale

  • powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości,
  • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus D

drzwi 90 x 100 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długotrwałą ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących wydajność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło krystalicznE

na ogół produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.