Radaway Premium plus (30436-01-01N) promocja 2018

Cena1242.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30436-01-01N
Kształt kwadratowa, prostokątna
Materiał szkło
Typ wejścia drzwi rozsuwane
Strona prawa
Wysokość 190 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę: PREMIUM PLUS D seria Premium Plus to kolekcja kabin o konwencjonalnej formie, mających funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i niezawodną pracę.

Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne tworzone ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna.

Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean. Zalety kabiny Premium Plus D: Drzwi przesuwne tworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm wyszukane, chromowane detale powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości, Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus D drzwi 90 x 100 cm kolor SZKŁA technika EASY CLEANNa szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala pousuwać zjawisko korozji.

użytkowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean wydajną i długotrwałą ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów.

warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów.

Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.

W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean formuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę.

Niestety pod wpływem wody i środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło krystalicznE typowo produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem.

Unikniecie Państwo kryteria na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.