Radaway Almatea kdj 100 x 90 (32143-01-01NL) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Almatea kdj 100 x 90 (32143-01-01NL) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2191.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabina prysznicowa Radaway Almatea KDJ 100 lewa x90 szkło przejrzyste wys. 195 cm. 32143-01-01NL
2191.00
Mozaikowo.eu
Kabina prysznicowa Radaway Almatea KDJ 100 lewa x90 szkło przejrzyste wys. 195 cm. 32143-01-01NL
2191.00
inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 32143-01-01NL
Kształt prostokątna
Materiał szkło
Strona lewa
Wysokość 195 cm
Wymiary 100 x 90 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą producenta:

ALMATEA KDJ

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach ceniących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana pozostała przez połączenie obfitych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest wielkie i wygodne. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem. Kompozycja zawiasów oraz profili przyściennych sprawia, iż kabinę prosto można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są warstwą Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych zanieczyszczeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one dobrze na niskich brodzikach lub zamontowane bezpośrednio na podłodze.

mocne strony kabiny Almatea KDJ:
 • Drzwiotwierane na zewnątrz wyprodukowane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i niezawodną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • wysmakowane chromowane szczegóły

 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • powłoka Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości

 • towar dostępny w wariantach szkła – przejrzystym, brązowym, grafitowym, intimato, Pixarena, UltraClear oraz satynowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Istnieje możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Almatea KDJ

drzwi 100 cm + ścianka 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala zlikwidować zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean wydajną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających sprawność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło przejrzyste - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymagania na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

Pixarena

(Czas oczekiwania na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – przepiękne na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i błyszczące przy niedużym czyszczeniu.

opatentowany cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej niepodzielną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie uniemożliwia korozji chemicznej. O sporo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres używania. powłoka objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni radować się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,usunąć z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia starczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności stosowania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, oraz ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

Czas kryteria na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to produkt o wyjątkowej jasności i krystaliczności. Nowe warianty tworzyw, użytych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła tradycyjnego. Jest to bardzo widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to nieprzeciętny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także przezroczystości. Kryształowa transparentność i blask bardzo jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono wyśmienitym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych barw.

Czas kryteria na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear, a także warstwą Shower Guard równocześnie!

Istnieje możliwość zakupu ZA uzupełniającą opłatą

wspornika krzyżowego.

przeważnie produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo kryteria na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.