Radaway Torrenta kdj 120 x 80 (32232-01-01NR) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Torrenta kdj 120 x 80 (32232-01-01NR) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1765.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabina prysznicowa Radaway Torrenta KDJ 120 prawa x 80 szkło przejrzyste wys. 185 cm. 32232-01-01NR
1765.00
inVerno Centrum Łazienek
Kabina prysznicowa Radaway Torrenta KDJ 120 prawa x 80 szkło przejrzyste wys. 185 cm. 32232-01-01NR
1765.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 32232-01-01NR
Kształt kwadratowa, prostokątna
Materiał szkło
Strona prawa
Wysokość 185 cm
Wymiary 120 x 80 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą markę:

TORRENTA KDJ

kolekcja Torrenta zaprojektowana została z myślą o klientach ceniących prostą i klasyczną formę. Lekka bryła kabin uzyskana została przez połączenie sporych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest pokaźne i komfortowe. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie, a także uniemożliwia niszczeniu listwy progowej. Kabiny z kolekcji Torrenta mogą być montowane bezpośrednio na podłodze.

zalety kabiny Torrenta KDJ:

  • Drzwiotwierane na zewnątrz wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
  • Mechanizm unoszący i opuszczający skrzydło – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i niezawodną pracę

  • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

  • gustowne chromowane detale

  • warstwa Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości
  • Możliwość użycia profili poszerzających, które powiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BEZ LISTWY PROGOWEJ
w sytuacji montażu bezpośrednio na podłodze, istnieje możliwość zamówienia kabiny bez listwy progowej.

Torrenta KDJ

drzwi PRAWE 120x80 cm

odcień SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala pousuwać zjawisko korozji. Stosowana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających wydajność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło krystaliczne - kanon

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymagania na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Brązowe

(Czas wymogi na kabinę wynosi 4 tygodnie)

Pixarena

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Pixarena wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z warstwą ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – piękne na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i błyszczące przy znikomym czyszczeniu.

opatentowany cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który zezwala na uzyskanie powłoki będącej niepodzielną częścią szkła. Inaczej w sytuacji mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O sporo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres wykorzystywania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy atestem.

  • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,pousuwać z niego pozostałości mydła.
  • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności wykorzystywania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
  • Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas wymogi na kabinę z powłoką ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to artykuł o nieszablonowej jasności i transparentności. Nowe typy tworzyw, wykorzystanych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła klasycznego. Jest to stanowczo widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przejrzystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to genialny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także krystaliczności. Kryształowa transparentność i połysk szczególnie jasnego szkła UltraClear sprawiają, że jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas kryteria na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear oraz powłoką Shower Guard jednocześnie!

głównie produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przede wszystkim są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo kryteria na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.