Radaway Carena kdj 90 x 90 (34402-01-01NR) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Carena kdj 90 x 90 (34402-01-01NR) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2454.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Radaway Carena KDJ 90x90 prawa, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 34402-01-01NR
2454.00
inVerno Centrum Łazienek
Radaway Carena KDJ 90x90 prawa, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 34402-01-01NR
2454.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 34402-01-01NR
Kształt prostokątna, kwadratowa
Materiał szkło
Strona prawa
Wysokość 195 cm
Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą markę:

CARENA KDJ

Carena to linia kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do we wnętrzu, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania). W skład linii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy i parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean, która upraszcza czyszczenie kabiny.

mocne strony kabiny Carena KDJ:
 • Drzwiotwierane do w środku wyprodukowane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa we wnętrzu kabiny
 • Relingowy uchwyt – doskonały do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zagwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • powłoka Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed skażeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią powłoką ShowerGuard )
 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najistotniej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania
 • artykuł dostępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena oraz UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość użycia profili poszerzających, ktróe powiększa rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi prawe 90 cm x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Stosowana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean produktywną i długotrwałą ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających skuteczność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło transparentne - standard

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymogi na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe, a także Pixarena

(Czas kryteria na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – efektowne na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i błyszczące przy niedużym czyszczeniu.

opatentowany proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej nierozdzielną częścią szkła. Inaczej w sytuacji mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O mnóstwo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres użytkowania. powłoka objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,usunąć z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności stosowania środków przemywających,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, i ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas wymogi na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to towar o nieszablonowej jasności i transparentności. Świeże typy tworzyw, użytych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy barwa właściwy dla szkła klasycznego. Jest to wyjątkowo widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą transparentność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to idealny dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych i transparentności. Kryształowa przezroczystość i połysk bardzo jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych barw.

Czas oczekiwania na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear, a także powłoką Shower Guard jednocześnie!

najczęściej produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.