Radaway Carena kdj 120 x 80 (34442-01-01NL) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Carena kdj 120 x 80 (34442-01-01NL) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2532.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Radaway Carena KDJ 120x80 lewa, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 34442-01-01NL
2532.00
inVerno Centrum Łazienek
Radaway Carena KDJ 120x80 lewa, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 34442-01-01NL
2532.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 34442-01-01NL
Kształt prostokątna
Materiał szkło
Strona lewa
Wysokość 195 cm
Wymiary 120 x 80 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą markę:

CARENA KDJ

Carena to seria kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do w środku, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania). W skład serii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy oraz parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest warstwą ochronną Easy Clean, która upraszcza czyszczenie kabiny.

mocne strony kabiny Carena KDJ:
 • Drzwiotwierane do wewnątrz wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa wewnątrz kabiny
 • Relingowy uchwyt – genialny do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i niezawodną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią warstwą ShowerGuard )
 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest realny do zrealizowania
 • produkt dostępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena i UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, ktróe zwiększa rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi lewe 120 cm x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala pousuwać zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean efektywną i długotrwałą ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających skuteczność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło klarowne - kanon

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas wymogi na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe i Pixarena

(Czas oczekiwania na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z warstwą ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – atrakcyjne na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i błyszczące przy niedużym czyszczeniu.

zastrzeżony cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej niepodzielną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O niemało łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres stosowania. powłoka objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy atestem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,polikwidować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności wykorzystywania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas oczekiwania na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to artykuł o nieszablonowej jasności i przezroczystości. Nowe warianty materiałów, zastosowanych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy barwa właściwy dla szkła klasycznego. Jest to nad wyraz widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą transparentność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to doskonały dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych i klarowności. Kryształowa przezroczystość i połysk stanowczo jasnego szkła UltraClear sprawiają, iż jest ono wyśmienitym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas wymagania na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear i warstwą Shower Guard równocześnie!

z reguły produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (najczęściej są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.