Radaway Carena kdj 100 x 90 (34444-01-01NL) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Radaway Carena kdj 100 x 90 (34444-01-01NL) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2513.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Radaway Carena KDJ 100x90 lewa, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 34444-01-01NL
2513.00
inVerno Centrum Łazienek
Radaway Carena KDJ 100x90 lewa, szkło przejrzyste wys. 195 cm. 34444-01-01NL
2513.00
Mozaikowo.eu

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 34444-01-01NL
Kształt prostokątna
Materiał szkło
Strona lewa
Wysokość 195 cm
Wymiary 100 x 90 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą markę:

CARENA KDJ

Carena to linia kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do we wnętrzu, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (w trakcie otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania). W skład serii wchodzą: kabina prostokątna KDJ, drzwi jednoczęściowe DWJ, drzwi DWB składane w systemie 'bi-fold", parawan jednoczęściowy oraz parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean, która upraszcza czyszczenie kabiny.

zalety kabiny Carena KDJ:
 • Drzwiotwierane do we wnętrzu wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 6 mm – wychodząc spod prysznica woda spływa w środku kabiny
 • Relingowy uchwyt – perfekcyjny do zawieszenia ręcznika

 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zagwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 6 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • warstwa Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią warstwą ShowerGuard )
 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najmocniej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania
 • produkt dostępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena oraz UltraClear.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, ktróe zwiększa wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Carena KDJ

drzwi lewe 100 cm x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean produktywną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków przemywających produktywność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło krystaliczne - kanon

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Grafitowe oraz Pixarena

(Czas wymogi na kabinę wynosi 4 tygodnie)

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z warstwą ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – efektowne na zawsze

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które chroni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i połyskujące przy niewiele znaczącym czyszczeniu.

opatentowany cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który zezwala na uzyskanie powłoki będącej nierozdzielną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O niemało łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres stosowania. warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy atestem.

 • Aby w pełni radować się walorami powłoki ShowerGuard wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą,wyeliminować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia starczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności wykorzystywania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących, oraz ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

Czas wymogi na kabinę z powłoką ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to towar o wyjątkowej jasności i klarowności. Nowe warianty tworzyw, użytych w procesie jego produkcji, zwiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy barwa właściwy dla szkła tradycyjnego. Jest to stanowczo widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przezroczystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to genialny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych oraz transparentności. Kryształowa transparentność i blask szczególnie jasnego szkła UltraClear sprawiają, że jest ono wspaniałym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych barw.

Czas wymagania na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear oraz warstwą Shower Guard równocześnie!

przede wszystkim produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (najczęściej są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.