Karma Josera Kids 15 kg Kids 15 kg - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen (4032254211501) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Karma Josera Kids 15 kg Kids 15 kg - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen (4032254211501) oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-89%
JOSERA KIDS - 1,5KG
26.00
SZNUPA
JOSERA Kids karma dla szczeniąt opak.1,5-15kg
28.00
Fionka.pl
JOSERA Kids - karma dla szczeniąt 15kg
108.48
Świat Karm
JOSERA Dog kids 15 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
117.89
FERA.PL
JOSERA Kids karma dla szczeniąt 15kg PROMOCJA
126.00
Fionka.pl
Josera Kids 15kg PROMOCJA Medium / Maxi Puppy Junior
129.00
Bimek - Planeta Karm
JOSERA KIDS - 15KG + 1,5KG YOUNGSTAR (BEZZBOŻOWY) GRATIS! Oferta ważna tylko do 2055-12-31
139.00
SZNUPA
JOSERA Kids - karma dla szczeniąt 2x15kg
221.69
Świat Karm
Josera Kids 2x15kg (30kg) Medium / Maxi Puppy Junior
240.00
Bimek - Planeta Karm

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy dla psów
Rodzaj suche
Wiek psa szczenięta
Przeznaczenie dla aktywnych

Opis

zestaw startowy Josera dla szczeniąt od 8. Tygodnia posiada suchą karmę Josera Kids dla psa, miarkę, zabawkę i broszurę informacyjną. Psy w fazie rozwoju, zanim osiągną wielkość typową dla rasy, muszą otrzymywać optymalnyą ilość składników odżywczych.

Ważne jest adekwatne tempo wzrostu psa dostosowane do tempa rozwoju kości i mięśni. Suche karmy Josera Kids nie mieści żadnych syntetycznych konserwantów, barwników, substancji zapachowych. Zrezygnowano także z dodatku genetycznie przetwarzanych bezkompromisowców.

na dodatek karma pozostała pozbawiona elementów o potencjale alergennym takich jak pszenica, soja, cukier i produkty mleczne. Wszelkie składniki są poddawane ciągłej kontroli jakości. Żeby zachować parametry karmy, krokieciki są zapakowane w w praktyczne, zamykane opakowanie Aromasafe.

komplet startowy Josera posiada: Suchą karmę Josera Kids Zabawkę Josera Seppl z piszczałką Miarkę Josera Broszurę informacyjną Josera Josera Kids w skrócie: Naturalna karma asygnowana dla psów ras przeciętnych i wielkich od 8.

tygodnia życia wytwarzana z myślą o potrzebach psów z masywną budową ciała perfekcyjny stosunek fosforu do wapnia, witamina C, mangan i miedź: wzmacnia kościec i budowę i zdrowe stawy Zbilansowana wartość kaloryczna i zawartość białka: dobrana do potrzeb psów o masywnej tuszy w fazie wzrostu, w połączeniu z L-karnityną zagwarantuje odtłuszczoną masę mięśniową Z tauryną i L-karnityną: mogą wzmocnić działanie serca nadaje się w dodatku dla psów dorosłych: może być podawana również w starszym wieku bez specjalnego zmieniania karmy 100% naturalna: nie gromadzi substancji barwiących aromatyzujących, konserwujących ani zmodyfikowanych genetycznie (GMO) Nie mieści składników z wysokim potencjałem alergennym: pszenicy, soi, cukru, i artykułów mlecznych wytwarzana w Niemczech: Sprawdzona jakość we firmowym laboratorium Josera Pyszne krokieciki: dostosowane rozmiarem krokiety spotykają się z wysoką akceptacją chroni zapach: zamykane opakowanie sprawia, że karma zachowuje swój smak i wartościowe substancje odżywcze Josera MinisBest w skrócie: Wysokiej jakości karma dla szczeniąt, dla psów ras niewiele znaczących inicjując pomiędzy 4.

a 8. Tygodniem życia tworzona z myślą o fazie wzrostu i do niej dostosowana Profilaktyka zębów: komponenty odżywcze zmniejszają ryzyko tworzenia się kamienia nazębnego Mini krokieciki: wymiar XS, dostosowany do rozmiaru pyszczka minimalnych psów wyśmienite połączenie części odżywczych: wspomaga zdrowy rozwój Z jagnięciną i łososiem: wysokiej jakości białka, lekkostrawne i pyszne Z wartościowymi kwasami tłuszczowymi: wspomagają rozwój funkcji mózgu, a także zdrowie skóry i sierści Lekkostrawna: odciąża jelita i zagwarantuje zwarty stolec Z L-karnityną: w połączeniu z wysokiej jakości źródłami białka zapewnia mocną, pozbawioną tłuszczu masę mięśniową Zdrowe serce: tauryna i L-karnityna wspomagają pracę serca również dla dorosłych psów mini: można podawać ponadto dorosłym psom bez specjalnego zmieniania diety 100% naturalna: niemodyfikowana genetycznie, bez barwników, aromatów czy konserwantów wykonana w Niemczech: jakość kontrolowana w firmowym laboratorium Josera Wysoka akceptacja: pyszne krokieciki Ochrona aromatu: zamykane opakowanie pozwala zachować smak i wartościowe komponenty odżywcze --!> Wskazówka: Tak jak przy każdym innym produkcie, należy uważać na psa podczas zabawy.

Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz zniszczenie lub brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia."