Pro plan Dwupak purina , 2 x 10 kg - junior, kurczak i ryż promocja 2018

Cena185.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ZooArt

Parametry

Producent:Pro Plan
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Smak kurczak
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż to zbilansowana karma dla kociąt (1 do 12 miesięcy), a także dla karmiących i ciężarnych kotek. W pierwszym roku życia u kocięcia rozwijają się naturalne systemy ochronne, które będą bronić jego zdrowie przez całe życie.

Układ wytrzymałościowy jest fundamentem tych systemów. Twoje kocię "buduje" trudny system ochronny, który chroni całe ciało. Zagwarantuje ochronę układu pokarmowego, skóry i sierści oraz układu moczowego.

Aby się tak poprawnie rozwinąć w pierwszym roku życia, młody kot potrzebuje zbilansowanej ilości elementów odżywczych, zestawionych w specjalny sposób, aby wspierać najważniejsze systemy ochronne organizmu.

Dlatego Purina Pro Plan Kitten Kurczak i ryż zagwarantuje kociętom wszystkie niezbędne do życia składniki odżywcze, aby Twój ulubieniec mógł się prawidłowo rozwijać i cieszyć się długim i zdrowym życiem. Weterynarze i dietetycy stworzyli Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż: gromadzi ona naturalne elementy takie jak siara (składnik mleka matki), witaminę E, kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 i podstawowe komponenty takie jak cynk, które występują w optymalnych ilościach, wspierając naturalną ochronę organizmu Twojego kota.

Naturalne przeciwciała, uzyskane z siary, wspierają równowagę między koniecznymi i potencjalnie krzywdzącymi bakteriami w układzie pokarmowym. Dzięki temu wspomagają one w fazie wzrostu pracę wrażliwego układu pokarmowego.

Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż na prawidłowy start w życie: mieści DHA, jeden z kwasów tłuszczowych zawartych w mleku matki, który jest wyjątkowo ważny dla rozwoju mózgu i wzroku. Wysoka zawartość protein (42%) i kalorii w trafnym zestawienium, żeby wspomagać zdrowy wzrost.

niepokaźne i przystępne do żucia krokiety. Wysokiej jakości mięso kurczaka jako główny sprawia, iż Twoje kocię z ochotą je tę karmę. Natura wysposażyła Twojego kota w cztery ważne systemy ochronne, które współpracują, by wspierać jego zdrowie i prawidłowe samopoczucie: skórę i sierść, układ trawienny, układ moczowy i układ wytrzymałościowy.

Najnowsze badania potwierdzają,uzupełniające komponenty odżywcze w pożywieniu wspierają harmonijną pracę wszelkich systemów i dzięki czemu optymalizują funkcję ochronną organizmu. Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż z "Natural Feline Protection" wzmacnia działanie wszelkich systemów ochronnych Twojego kota: Skóra i sierść: witamina A, kwas linolowy i cynk dla regulacji wilgotności skóry i zachowania jej sprężystości.

Podstawowe kwasy tłuszczowe z ryb morskich dla gęstej, błyszczącej sierści. Układ trawienny: cenne zboże, naturalny probiotyk i ryż dla nietrudnego trawienia, lepszej przyswajalności i odczuwalnego zmniejszenia kociego zapachu w kuwecie.

Układ moczowy: usztywniona ochrona dzięki OptiRenal, dodatek podstawowych minerałów i kontrola wartości pH w moczu wspomagają pracę układu moczowego. System wytrzymałościowy: wysoka zawartość białek do budowy przeciwciał i efektywne przeciwutleniacze wspomagające mechanizmy obronne organizmu.

Karma Purina Pro Plan chroni Twojego kota, gdyż wspiera pracę zdrowego systemu niepodatnościowego, przyczynia się do zachowania zdrowej skóry i sierści oraz wspomaga zdrowe trawienie. Wszystkie receptury Purina Pro Plan pozostały opracowane przez weterynarzy i dieteków, by zapewnić kotom kompletne i zbilansowane pożywienie przypasowane do ich wieku i poziomu intensywności.

Karma Purina Pro Plan -Video: