Pro plan junior kurczak- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (7613033562105) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pro plan junior kurczak- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (7613033562105) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 158.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-55%
PRO PLAN JUNIOR Kurczak- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
158.90
Sferis.pl
Purina Pro Plan 10 kg w super cenie! - Junior, kurczak i ryż
168.80
Zooplus
Purina Pro Plan Junior, kurczak i ryż - 10 kg
179.80
Zooplus
Purina Pro Plan sucha karma dla kociąt Kitten - 10kg - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
205.00
Mall.pl
Dwupak Purina Pro Plan, 2 x 10 kg - Junior, kurczak i ryż
354.80
Zooplus
Purina Pro Plan Junior, kurczak i ryż - 2 x 10 kg
354.80
Zooplus

Parametry

Producent:Pro Plan
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wiek kota kocięta
Smak kurczak
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż to zbilansowana karma dla kociąt (1 do 12 miesięcy) i dla karmiących i ciężarnych kotek. W pierwszym roku życia u kocięcia rozwijają się naturalne systemy ochronne, które będą bronić jego zdrowie poprzez całe życie.

Układ niepodatnościowy jest fundamentem tych systemów. Twoje kocię "formuje" trudny system ochronny, który broni całe ciało. Zapewnia ochronę układu pokarmowego, skóry i sierści oraz układu moczowego.

Aby się tak poprawnie rozwinąć w pierwszym roku życia, młody kot potrzebuje zbilansowanej ilości elementów odżywczych, zestawionych w specjalny sposób, by wspierać najważniejsze systemy ochronne organizmu.

Dlatego Purina Pro Plan Kitten Kurczak i ryż zagwarantuje kociętom wszystkie niezbędne do życia składniki odżywcze, żeby Twój ulubieniec mógł się dobrze rozwijać i cieszyć się długim i zdrowym życiem. Weterynarze i dietetycy stworzyli Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż: gromadzi ona naturalne komponenty takie jak siara (składnik mleka matki), witaminę E, kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 i podstawowe komponenty takie jak cynk, które występują w stosownych ilościach, wspierając naturalną ochronę organizmu Twojego kota.

Naturalne przeciwciała, uzyskane z siary, wspierają równowagę pomiędzy koniecznymi i potencjalnie krzywdzącymi bakteriami w układzie pokarmowym. Dzięki temu wspomagają one w fazie wzrostu pracę wrażliwego układu pokarmowego.

Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż na prawidłowy start w życie: posiada DHA, jeden z kwasów tłuszczowych zawartych w mleku matki, który jest bardzo ważny dla rozwoju mózgu i wzroku. Wysoka zawartość protein (42%) i kalorii w trafnym zestawienium, aby wspomagać zdrowy wzrost.

nieduże i proste do żucia krokiety. Wysokiej jakości mięso kurczaka jako główny sprawia, iż Twoje kocię chętnie je tę karmę. Natura wysposażyła Twojego kota w cztery ważne systemy ochronne, które współpracują, aby wspierać jego zdrowie i dobre samopoczucie: skórę i sierść, układ trawienny, układ moczowy i układ niepodatnościowy.

Najnowsze badania potwierdzają,dopełniające składniki odżywcze w pożywieniu wspierają harmonijną pracę wszystkich systemów i dzięki czemu optymalizują funkcję ochronną organizmu. Purina Pro Plan Junior Kurczak i ryż z "Natural Feline Protection" wzmacnia działanie wszystkich systemów ochronnych Twojego kota: Skóra i sierść: witamina A, kwas linolowy i cynk dla regulacji wilgotności skóry i zachowania jej rozciągliwości.

Podstawowe kwasy tłuszczowe z ryb morskich dla gęstej, lśniącej sierści. Układ trawienny: cenne zboże, naturalny probiotyk i ryż dla przystępnego trawienia, udoskonalonej przyswajalności i odczuwalnego zmniejszenia kociego zapachu w kuwecie.

Układ moczowy: umocniona ochrona dzięki OptiRenal, dodatek podstawowych minerałów i kontrola wartości pH w moczu wspomagają pracę układu moczowego. System wytrzymałościowy: wysoka zawartość białek do budowy przeciwciał i efektywne przeciwutleniacze wspomagające mechanizmy obronne organizmu.

Karma Purina Pro Plan broni Twojego kota, gdyż wspiera pracę zdrowego systemu niepodatnościowego, przyczynia się do zachowania zdrowej skóry i sierści i wspomaga zdrowe trawienie. Wszystkie receptury Purina Pro Plan zostały opracowane przez weterynarzy i dieteków, aby zapewnić kotom kompletne i zbilansowane pożywienie przypasowane do ich wieku i poziomu energiczności.

Karma Purina Pro Plan -Video: