Royal canin Fcn hair&skin care 10 kg- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Royal canin Fcn hair&skin care 10 kg- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 174.75 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-64%
FCN Hair&Skin care 10 kg- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
174.75
Sferis.pl
Royal Canin sucha karma dla kota Hair & Skin 33 - 10kg - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
179.00
Mall.pl
Royal Canin Hair & Skin 33 - 10 kg | Dostawa GRATIS! 123636
190.80
bitiba.pl
Royal Canin Hair & Skin Care 33 - 10 kg
194.80
Zooplus
10 kg Royal Canin + poduszka dla kota Royal Canin gratis! - Hair & Skin Care 33
194.80
Zooplus
ROYAL CANIN Hair&Skin Care 10 kg karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść i zdrowa skóra - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
198.00
FERA.PL
Royal Canin Hair & Skin 33 10kg
209.00
AnimalCity.pl
Royal Canin Hair & Skin 33 10kg
248.00
Apetete.pl
Royal Canin Hair & Skin 33 2x10kg
486.00
Apetete.pl

Parametry

Producent:ROYAL CANIN
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Karma Royal Canin to pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie dla kotów. Wśród bogatej oferty karm odszukasz produkty dostosowane do wieku, rasy i indywidualnych potrzeb Twojego ulubieńca. Dokonaj zakupu teraz wybrane typy karmy suchej Royal Canin, 10 kg, a szczotkę-biedronkę Hunter otrzymasz gratis!

Hunter szczotka-biedronka to "domowy pomocnik" wytwarzany z wytrzymałego sztucznego materiału i nienaturalnego włosia z gumy. Dzięki użytecznemu ustawieniu włosia w zarysie litery V szczotka-biedronka nieprzeciętnie pasuje do usuwania zwierzęcych włosów z dywanów i mebli.

To także perfekcyjna pomoc przy pielęgnacji sierści gryzoni i koni. Starczy przesuwać szczotkę, główka biedronki ustawiona w kierunku czesania,pousuwać nadmiar włosów i kurz z sierści zwierzęcia. Z powodu niedużego rozmiaru szczotka jest wyśmienitym rozwiązaniem na podróż.

Zmieści się do każdej torebki i zawsze jest pod ręką. Jest także wspaniała w trakcie szybkiego "ogarnięcia" mieszkania. Parametry Hunter szczotki-biedronki: Statycznie naładowane gumowe włosie w profilu litery V proste usuwanie zwierzęcych włosów użycie jako szczotka do zwierząt, oraz jako szczotka do usuwania kłaczków i szczotka podróżna Dzięki statycznemu naładowaniu włosia (włosie w profilu litery V)eliminuje brud i kurz z powierzchni różnorodnych zlikwidować kurz, włosy zwierzęce i brud należy szczotkować główką biedronki do dołu prosta do utrzymania w czystości: spłukać wodą i płynem do mycia naczyń Made in Germany Wskazówka: tak jak przy każdym innym produkcie, należy uważać na kota w trakcie zabawy.

Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz uszkodzenie albo brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia. Uwaga! Oferta dotyczy tylko produktu o numerze 679645.

Więcej informacji o produktach wynajdziesz, klikając w linki poniżej: Royal Canin dla kota Szczotka biedronka Hunter