Royal Canin Urinary Care 10kg promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Royal Canin Urinary Care 10kg oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 204.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-60%
Royal Canin Urinary Care - 10 kg | Dostawa GRATIS! 123636
204.80
bitiba.pl
Royal Canin Urinary Care - 10 kg| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!
209.80
Zooplus
ROYAL CANIN Urinary Care 10kg | Darmowa dostawa - 10000
217.90
ZooArt
ROYAL CANIN Urinary care 10 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
235.00
FERA.PL
ROYAL CANIN URINARY CARE - 10KG
239.00
SZNUPA
ROYAL CANIN Urinary Care 10kg
263.96
Świat Karm
ROYAL CANIN Urinary Care 2x10kg
517.92
Świat Karm

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wiek kota dorosłe
Smak jagnięcina
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Urinary Care Ochrona dolnych dróg moczowych Rozwiązanie żywieniowe dla kotów dorosłych, wspierające ochronę dolnych dróg moczowych. Dowiedz się więcej niepowtarzalne atuty i unikatowe korzyści Dwa razy większa sprawność w ochronie dolnych dróg moczowych po 10 dniach Kryształy mogą występować naturalnie w moczu kota.

W zalezności od wielu czynników, w tym pH, tworzenie kryształów może się nasilać i posiadać negatywny wpływ na zdrowie dróg moczowych kotów. Trafne żywienie pomaga zmniejszać ryzyko powstawania krysztłów w moczu.

Receptura karmy URINARY CARE pomaga chronić dolne drogi moczowe kota. Niepowtarzalna formuła URINARY CARE pomaga utrzymać odpowiednią koncentrację soli mineralnych w moczu, co prowadzi do zmniejszenia jego stęzenia, jak równiez pomaga zmniejszyć pH moczu do adekwatnego poziomu.

oryginalna formuła URINARY CARE kreuje środowisko mniej sprzyjające powstawaniu kryształów w moczu. UDOWODNIONA produktywnOŚĆ: dwa razy pokaźniejsza* efektywność w ochronie dolnych dróg moczowych kota; efekt uzyskany po 10 dniach podawania kotu wyłącznie karmy URINARY CARE.

*Royal Canin badania własne, 2014 – w porównaniu do karmy kontrolnej – Działanie potwierdzone w stosunku do kryształów struwitowych. Obszerniejsze spożycie wody większe dzienne spożycie wody powiększa produkcję moczu oraz jego rozcieńczenie.

Ma to prawidłowy wpływ na zdrowie dolnych dróg moczowych. Nieprzeciętnie zbalansowana zawartość Skład suszone białko drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego*, ryż, pszenica, tłuszcze zwierzęce, włókno roślinne, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, mąka kukurydziana, sole mineralne, pulpa buraczana, drożdże, olej sojowy, olej rybny, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).

*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność. Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 19500 UI, Witamina D3: 700 UI, E1 (Żelazo): 37 mg, E2 (Jod): 3,7 mg, E4 (Miedź): 11 mg, E5 (Mangan): 48 mg, E6 (Cynk): 145 mg, E8 (Selen): 0,06 mg – Konserwanty – Przeciwutleniacze.

adekwatna porcja dla Twojego pupila Upewnij się, że opakowanie zostało zamknięte po użyciu – zabezpieczy to karmę przed psuciem i pozwoli uniknąć dostawania się zanieczyszczeń. Dbaj o to, aby Twój pupil miał za każdym razem dostep do świeżej wody.

Jak zmienić karmę na Royal Canin? Zmiana z innej karmy na Royal Canin zajmuje na ogół około 6 -7 dni. Opinie, które warto poznać Małgorzata Bartoszewska Od 2006 roku hoduje koty Norweskie Leśne. Kocięta, jako pierwszy pokarm stały otrzymują karmę ROYAL CANIN.

Rosną na pokaźne, głównie zdrowe koty. Wszystkie dorosłe kocury i kotki, maja przepiękna budowę ciała i fantastyczne futro. Kastraty, które wymagają specjalnego żywienia, dzięki karmie dla tej grupy kotów, utrzymuje świetna formę.

Stosuje różnorodne rodzaje karmy ROYAL CANIN i z każdej jestem zadowolona…. A moje koty, moje koty są szczęśliwe, piękne i zdrowe Agnieszka Banach Elvis ma przepiękną sierść, przemiłą w dotyku. Jest w fantastycznej kondycji.

Nic mu tak nie smakuje jak Royal Canin. Poprostu uwielbia… O firmie Royal Canin 50 lat zdrowego żywienia psów i kotów producent Royal Canin powstała z pasji do zwierząt. Założył ją w 1968 roku lekarz weterynarii – Jean Cathary, który szukał rozwiązania żywieniowego dla swego chorego psa.

Dlatego nikogo nie dziwi, że jest to na ogół sugerowana marka poprzez lekarzy weterynarii i hodowców na całym świecie. Suplementacja, Nutraceutyki i witaminy – u nas to kanon Każdy krokiet to 50 komponentów odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjoniwania organizmu.

Zapewniamy najwyższą strawność W naszych karmach znajdują się białka o strawności ponad 90% tak zwane białka L.I.P. Dzięki nim, możemy oczekiwać udoskonalonej jakości stolca, mniejszej tendencji do wzdęć i powstawania gazów, a także mniejszej objętości kału.

Twoje zwierze jest unikatowe, również dla nas! Sterylizowany? Wybredny? Rasowy? Szczególne zapotrzebowania wymagają starannych rozwiązań żywieniowych. 158 rodzajów karmy dla psów, 108 rodzajów karmy dla kotów, co rooku powstają nowe progresywne rozwiązania.