Royal canin urinary care 2x10kg (3182550842969) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Royal canin urinary care 2x10kg (3182550842969) oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-65%
ROYAL CANIN URINARY CARE - 10KG
179.00
SZNUPA
ROYAL CANIN Urinary care 10 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
185.00
FERA.PL
Royal Canin Urinary Care - 10 kg | Dostawa GRATIS! 123636
187.80
bitiba.pl
Royal Canin Urinary Care - 10 kg
189.80
Zooplus
10 kg Royal Canin + poduszka dla kota Royal Canin gratis! - Urinary Care
189.80
Zooplus
Royal Canin Urinary Care 10kg
209.00
Apetete.pl
ROYAL CANIN Urinary Care 10kg
263.96
Świat Karm
Royal Canin Urinary Care 2x10kg
408.00
Apetete.pl
ROYAL CANIN Urinary Care 2x10kg
517.92
Świat Karm

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Urinary Care Ochrona dolnych dróg moczowych Rozwiązanie żywieniowe dla kotów dorosłych, wspierające ochronę dolnych dróg moczowych. Dowiedz się więcej oryginalne atuty i wyjątkowe korzyści Dwa razy pokaźniejsza sprawność w ochronie dolnych dróg moczowych po 10 dniach Kryształy mogą występować naturalnie w moczu kota.

W zalezności od wielu czynników, w tym pH, tworzenie kryształów może się nasilać i posiadać negatywny wpływ na zdrowie dróg moczowych kotów. Trafne żywienie pomaga zmniejszać ryzyko powstawania krysztłów w moczu.

Receptura karmy URINARY CARE pomaga chronić dolne drogi moczowe kota. Niepowtarzalna formuła URINARY CARE pomaga utrzymać odpowiednią koncentrację soli mineralnych w moczu, co prowadzi do zmniejszenia jego stęzenia, jak równiez pomaga zmniejszyć pH moczu do adekwatnego poziomu.

niepowtarzalna formuła URINARY CARE formuje środowisko mniej sprzyjające powstawaniu kryształów w moczu. UDOWODNIONA produktywnOŚĆ: dwa razy obszerniejsza* sprawność w ochronie dolnych dróg moczowych kota; efekt uzyskany po 10 dniach podawania kotu tylko karmy URINARY CARE.

*Royal Canin badania własne, 2014 – w kontraście do karmy kontrolnej – Działanie potwierdzone w stosunku do kryształów struwitowych. Większe spożycie wody większe dzienne spożycie wody zwiększa produkcję moczu, a także jego rozcieńczenie.

Ma to dobry wpływ na zdrowie dolnych dróg moczowych. Rewelacyjnie zbalansowana zawartość Skład suszone białko drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego*, ryż, pszenica, tłuszcze zwierzęce, włókno roślinne, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, mąka kukurydziana, sole mineralne, pulpa buraczana, drożdże, olej sojowy, olej rybny, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).

*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na szczególnie wysoką przyswajalność. Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 19500 UI, Witamina D3: 700 UI, E1 (Żelazo): 37 mg, E2 (Jod): 3,7 mg, E4 (Miedź): 11 mg, E5 (Mangan): 48 mg, E6 (Cynk): 145 mg, E8 (Selen): 0,06 mg – Konserwanty – Przeciwutleniacze.

optymalna porcja dla Twojego pupila Upewnij się, iż opakowanie pozostało zamknięte po użyciu – zabezpieczy to karmę przed psuciem i pozwoli uniknąć dostawania się zanieczyszczeń. Dbaj o to, by Twój pupil miał za każdym razem dostep do świeżej wody.

Jak zmienić karmę na Royal Canin? Zmiana z innej karmy na Royal Canin zajmuje w głównej mierze około 6 -7 dni. Opinie, które warto poznać Małgorzata Bartoszewska Od 2006 roku hoduje koty Norweskie Leśne. Kocięta, jako pierwszy pokarm stały uzyskują karmę ROYAL CANIN.

Rosną na szerokie, zwykle zdrowe koty. Wszystkie dorosłe kocury i kotki, maja spektakularna budowę ciała i fantastyczne futro. Kastraty, które wymagają specjalnego żywienia, dzięki karmie dla tej grupy kotów, utrzymuje wyśmienita formę.

Stosuje zróżnicowane typy karmy ROYAL CANIN i z każdej jestem zadowolona…. A moje koty, moje koty są szczęśliwe, ładne i zdrowe Agnieszka Banach Elvis ma przepiękną sierść, przemiłą w dotyku. Jest w fantastycznej kondycji.

Nic mu tak nie smakuje jak Royal Canin. Poprostu uwielbia… O firmie Royal Canin 50 lat zdrowego żywienia psów i kotów marka Royal Canin powstała z pasji do zwierząt. Założył ją w 1968 roku lekarz weterynarii – Jean Cathary, który szukał rozwiązania żywieniowego dla swego chorego psa.

Dlatego nikogo nie dziwi, że jest to w głównej mierze polecana marka przez lekarzy weterynarii i hodowców na całym świecie. Suplementacja, Nutraceutyki i witaminy – u nas to kanon Każdy krokiet to 50 składników odżywczych koniecznych do korzystnego funkcjoniwania organizmu.

Zapewniamy najwyższą strawność W naszych karmach znajdują się białka o strawności ponad 90% tak zwane białka L.I.P. Dzięki nim, możemy oczekiwać ulepszonej jakości stolca, mniejszej tendencji do wzdęć i powstawania gazów i mniejszej pojemności kału.

Twoje zwierze jest unikatowe, na dodatek dla nas! Sterylizowany? Wybredny? Rasowy? Szczególne potrzeby wymagają skrupulatnych rozwiązań żywieniowych. 158 rodzajów karmy dla psów, 108 rodzajów karmy dla kotów, co rooku powstają świeże innowacyjne rozwiązania.