intercontinental 0,25 kg marki Etno cafe promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem intercontinental 0,25 kg marki Etno cafe oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Etno Cafe Intercontinental 0,25 kg
27.00
SklepKawa.pl
Etno Cafe InterContinental 0,25 kg
29.00
Café Silesia

Parametry

Producent:Etno Cafe
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

kompilacja Etno CafeIntercontinental w specjalnej, świątecznej oprawie stanowić będzie znakomity podarek dla wszystkich entuzjastów gatunkowych kaw.

Etno Cafe Intercontinental to mieszanka ziaren z gatunku Arabica (100%), w której zastosowano równocześnie odmiany pochodzące z upraw afrykańskich, jak i południowoamerykańskich, położonych w górskich pasmach na wysokości 1300 – 2000 m n.p.m. Za sprawą etiopskich kaw Djimmah, a także Kefa, kompilacja zagwarantuje orzeźwiające nuty owocowe, w trakcie gdy ziarna z brazylijskiego regionu Santos dostarczają naparowi słodkiego posmaku. Ziarna wykorzystane w kompozycji Etno Cafe Intercontinental poddano naturalnej obróbce, a także średniemu wypalaniu, co pozwoliło wydobyć z kompilacji dopełniające niuanse i wzbogacić bukiet o akcenty orzechowe i czekoladowe.