Illy espresso ziarna 250g, czarna - kawa, ciemne palenie, 7723 (8003753918198) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Illy espresso ziarna 250g, czarna - kawa, ciemne palenie, 7723 (8003753918198) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Illy Espresso Dark 0,25 kg ziarnista
28.90
SklepKawa.pl
illy Kawa ziarnista Espresso Black In Grani 250 g - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
30.00
Mall.pl
Kawa ziarnista illy Dark 250g
31.90
Sklep z kawą i herbatą
Kawa ILLY Espresso Dark Roast 250 g
39.99
MediaMarkt.pl
kawa ILLY DARK ROAST 250g ziarnista
41.00
Café Silesia
Illy Espresso Dark 6 x 0,25 kg ziarnista
168.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:illy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

  • Kawa mielona Illy Espresso Dark, wyprodukowana od 1939 roku wypalana jest w jednej z najkorzystniejszych włoskich palarni Illy Caffe z Triestu.
  • Jest to mieszanka aż dziewięciu mocniej wypalanych ziaren Arabiki. Dzięki temu sposobowi obrabiania owoców kawowca, napar będzie dynamiczny w smaku, pozbawiony kwasowości, równocześnie o niskiej zawartości kofeiny (1,5%)
  • Paleniu poddawane są wyłącznie najlepsze ziarna Arabiki, które przeszły ascetyczną selekcję jeszcze przed procesem obrabiania. Jest to czynność niezwykle skomplikowana i wymagająca doświadczenia.
  • Ponad połowa rodzajów owoców kawowca pochodzi z Brazylii – te dobrze wpływają na body i aromat naparu. Reszta ziaren sprowadzanych jest z Afryki i Ameryki Centralnej, te z kolei wprowadzają finezyjną nutę słodyczy.
  • Zmielone ziarna zapakowane są w ładną puszkę, która nie tylko podkreśla istotnieść kawy,typowo jest gwarancją najwyższej świeżości ziaren na długo po jej otwarciu. Na dodatek, pyszna kawa w efektownej puszce znakomicie nadaje się na unikatowy podarek.
  • Kawa pozbawiona jest kwasowości, ma delikatną nutę karmelu, czekolady, migdałów i miodu. Momentami da się wyczuć także zapach prażonego chleba.
  • Illy dąży do doskonałości w każdym aspekcie. Współpraca z dostawcami kawy z Ameryki Centralnej i Afryki udoskonalają ich warunki życia. Marka troszczy się o środowisko naturalne i poszanowanie osób. Dzięki czemu Illy jako pierwsza firma na świecie otrzymała od Det Norske Veritas certyfikat „Responsible Supply Chain Process", który poświadcza, że cały cykl produkcji kawy – poczynając od plantatora, na konsumencie kończąc – odbywa się w sposób „stabilny".

Uwaga! Puszka kawy ma nową szatę graficzną (fotografie powyżej).