Kawa crema aroma 1 kg marki Lavazza promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kawa crema aroma 1 kg marki Lavazza oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 56.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
kawa Lavazza CREMA E AROMA 1000g ziarnista
56.00
Café Silesia
Kawa Lavazza Crema Aroma 1 kg, mamy również w ofercie wiele innych wyjątkowych gatunkowo kaw w dobrej cenie
56.00
Kawa & Serwis

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1kg

Długo utrzymująca się crema i dynamiczny, długotrwały smak – to największe zalety kawy...
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1kg

Długo utrzymująca się crema i energiczny, długotrwały smak – to największe zalety kawy Lavazza Crema e Aroma. Polecamy wyjątkowo dla sympatyków espresso o dużej zawartości kofeiny, korzystnego latte i cappuccino. Świeżość i głębia smaku gwarantowane.

Crema e Aroma to smak i jakość, którą doceniają smakosze z całego świata. Nic dziwnego, iż jest ona najczęściej wybieraną kawą spomiędzy wszystkich gatunków firmy Lavazza. Kawa jest stabilną mieszanką ziaren arabiki i robusty w proporcjach pół na pół. Dzięki temu świetny smak kawy możesz posiadać w istotnie przystępnej cenie.

Kawa ma głęboki i dynamiczny smak, który docenią równocześnie wytrawni znawcy kawy, jak i osoby, które dopiero zaczynają wędrówkę pośród bogactwa smaków i zapachów. Każda filiżanka proponowanej kawy zachwyca doskonałym aromatem i obfitą pianką o pieknym, bursztynowym kolorze.

Lavazza Crema e Aroma idealnie komponuje się z mlekiem i innymi dodatkami, stwarzając specyficzną feerię smaków.
właściwości:
Skład: 50% Arabica, 50% Robusta
Stopień palenia: przeciętny
Zawartość kofeiny: pokaźna
Opakowanie: 1000g
typ: Kawa ziarnista