Lavazza Kawa włoska blue grand espresso 1kg ziarnista (8000070021341) promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 10 sklepów z produktem Lavazza Kawa włoska blue grand espresso 1kg ziarnista (8000070021341) oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3.6 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-95%
Naboje Lavazza Crema Aroma
3.60
Kawa & Serwis
Lavazza Gran Espresso 1 kg
50.00
SklepKawa.pl
Lavazza Grand Espresso 1kg - kawa ziarnista 10% rabatu (-30%)
53.90
KONESSO.pl
LAVAZZA Grand Espresso ___STAŁY RABAT OBROTOWY__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN.
59.00
Paola-Caffe.pl
Lavazza Gran Espresso 1kg
60.00
Crystaline.pl
Kawa Lavazza Gran Espresso 1kg
60.74
KawBar.pl
Lavazza Kawa ziarnista Grand Espresso 1kg - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
74.00
Mall.pl
Kawa Lavazza Grand Espresso 1 kg
74.00
Kawa & Serwis
Lavazza Grand Espresso - kawa ziarnista 1kg
74.00
Kaweo.pl
Kawa LAVAZZA Grand Espresso 1 kg
79.90
MediaMarkt.pl
Kawa LAVAZZA Grand Espresso 1 kg
79.90
Saturn

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", wytwarzane poprzez producenta Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzastarannie dobierają najkorzystniejszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najmocniej egzotycznych zakątkach świata, aby następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, perfekcyjne do przygotowania w profesjonalnych ekspresach kolbowych, jak dodatkowo w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej serii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy także Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

perfekcyjne espresso powinno wyróżniać się bogatym i jednostajnym smakiem. Lavazza Gran Espresso to mieszanka nieprzeciętnych ziaren Arabica (60%), pochodzących z brazylijskich z regionów Cerrado, Mogiana i Minas,, a także z Hondurasu. Mieszankę dopełniają ugandyjskie ziarna z gatunku Robusta (40%), które znakomicie ją balansują. Ta bardzo przeróżna mieszanka średnio palonych ziaren, pozwoliła otrzymać wyrazisty zapach ciemnej czekolady, z intrygującą nutą przypraw korzennych. Z Lavazza Gran Espresso przygotujemy jedwabiste espresso z piękną, grubą cremą, która długo utrzymuje się na filiżance.