Lavazza Kawa włoska blue grand espresso 1kg ziarnista (8000070021341) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Lavazza Kawa włoska blue grand espresso 1kg ziarnista (8000070021341) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3.6 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-96%
Naboje Lavazza Crema Aroma
3.60
Kawa & Serwis
Lavazza Gran Espresso 1 kg
52.90
SklepKawa.pl
kawa Lavazza GRAN ESPRESSO 1000g ziarnista
63.00
Café Silesia
Lavazza Grand Espresso - kawa ziarnista 1kg
66.00
Kaweo.pl
Kawa Lavazza Grand Espresso 1 kg
67.00
Kawa & Serwis
Kawa LAVAZZA Grand Espresso 1 kg
88.90
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

POWODEM PRZECENY JEST niewiele znaczące zniszczenie OPAKOWANIA ZEWNĘTRZNEGO

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", stworzone poprzez producenta Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzastarannie dobierają najkorzystniejszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najszczególniej egzotycznych zakątkach świata, by następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, rewelacyjne do przygotowania w fachowych ekspresach kolbowych, jak jeszcze w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej linii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy też Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

świetne espresso powinno cechować się bogatym i stabilnym smakiem.Lavazza Gran Espresso to mieszanka znakomitych ziaren Arabica (60%), pochodzących z brazylijskich z regionów Cerrado, Mogiana i Minas,, a także z Hondurasu. Mieszankę dopełniają ugandyjskie ziarna z gatunku Robusta (40%), które świetnie ją balansują. Ta nad wyraz rozmaita mieszanka średnio palonych ziaren, pozwoliła otrzymać wyrazisty aromat ciemnej czekolady, z intrygującą nutą przypraw korzennych. Z Lavazza Gran Espresso przygotujemy jedwabiste espresso z piękną, grubą cremą, która długo utrzymuje się na filiżance.