KAWA WŁOSKA LAVAZZA Caffecrema Classico 1 kg ziarnista promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem KAWA WŁOSKA LAVAZZA Caffecrema Classico 1 kg ziarnista oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Lavazza Classico Caffe Crema 1 kg
49.00
SklepKawa.pl
Lavazza CaffeCrema Classico - kawa ziarnista 1kg
67.00
Kaweo.pl
Lavazza Classico Caffe Crema 6 x 1 kg
291.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

ZGRZEWKA (6 KG) KAWY LAVAZZA CLASSICO CAFFECREMA W idealnEJ CENIE 309,00 ZŁ (51,50 ZŁ / 1 KG)

Lavazza Classico Caffecrema w opakowaniach 1 kg to prawdziwa nowość na europejskich rynkach. Ale jej debiut podparty jest długą tradycją i niespotykaną renomą jaką charakteryzuje się marka Lavazza. Jest to jeden z najmocniej rozpoznawalnych na całym świecie producentów kawy. Nazwa Lavazza świadczy o najwyższej jakości, najistotniej wyszukanym smaku i najwykwintniejszym aromacie.

Kawa ziarnista Lavazza Classico Caffecrema to średnio palona mieszanka najlepszych ziaren gatunku Arabica oraz Robusta, które zmieszane w proporcji 7 do 3 dają nieprzeciętny zestaw do parzenia doskonałej kawy typu "Crema", cechującej się jedynym w swoim rodzaju, specyficznym aromatem. Nakłaniamy Państwa do spróbowania tego idealnego towaru - pasuje on wprost znakomicie do picia w biurze, restauracji, czy choćby domowym zaciszu!