Kawa włoska caffecrema dolce 1 kg ziarnista marki Lavazza promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Kawa włoska caffecrema dolce 1 kg ziarnista marki Lavazza oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 45.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-84%
Lavazza Dolce Caffe Crema 1 kg
45.90
SklepKawa.pl
Lavazza Dolce Caffe Crema 6 x 1 kg
285.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

POWODEM PRZECENY JEST niewiele znaczące zniszczenie OPAKOWANIA POWSTAŁE podczas ROZŁADUNKU DOSTAWY W DNIU 30/03/2017 r.

Lavazza Dolce Caffe Crema w opakowaniach 1 kg pochodzi z najnowszej linii kaw, jakie palarnia Lavazza wprowadziła przeważnie na rynek Niemiecki, Austriacki i Szwajcarski. Jednak jej debiut podparty jest długą tradycją i nieporównaną renomą jaką charakteryzuje się producent Lavazza . Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie producentów kawy. Nazwa Lavazza świadczy o najwyższej jakości, najistotniej wymyślnym smaku i najwykwintniejszym aromacie.

Kawa ziarnista Lavazza Dolce Caffe Crema to średnio palona mieszanka najkorzystniejszych ziaren gatunku Arabica (80%) i Robusta (20%), proponująca pełny, delikatny smak prawdziwej i aromatycznej włoskiej kawy z jedwabistą "Cremą". Zachęcamy Państwa do spróbowania tego idealnego towaru - nadaje się on wprost świetnie do picia w biurze, restauracji, czy choćby domowym zaciszu o każdej porze dnia lub nocy!!