Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma 1000g (8000070023017) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma 1000g (8000070023017) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 65.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Lavazza Pienaroma 1 kg
65.90
SklepKawa.pl
Espresso Pienaroma. Kawa ziarnista
69.99
TaniaKsiazka.pl
Kawa Lavazza Pienaroma 1 kg
79.00
Kawa & Serwis
Lavazza Kawa Lavazza Pienaroma 1 kg
84.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", wykonane przez markę Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzaprecyzyjnie dobierają najlepszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najszczególniej egzotycznych zakątkach świata, aby następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, rewelacyjne do przygotowania w fachowych ekspresach kolbowych, jak na dodatek w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej kolekcji jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy też Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Pienaroma to kompozycja będąca kwintesencją doskonałości artykułów oferowanych przez turyńską palarnię kawy Lavazza. Dystyngowana mieszanka ziaren gatunku Arabika (100%), pochodzących z plantacji znajdujących się w najmocniej żyznych regionach Ameryki Łacińskiej, nadaje kawie LavazzaPienaromaunikatowy i zupełnie oryginalny zapach. W blendzie znalazły się ziarna z Brazylii z regionów Cerrado, Mogiana i południowy Minas, a także ziarna kolumbijskie igwatemalskie. Średni stopień palenia ziaren pozwolił uwydatnić wszystkie najkorzystniejsze atrybuty mieszanki. LavazzaPienaroma to aromatyczna i słodka w smaku kawa, w której odnajdziemy nuty owoców figowca oraz kwiatów jaśminu. Przygotujemy z niej rewelacyjne, subtelne w smaku espresso, a w połączeniu z mlekiem genialne cappuccino i latte macchciato.

Na opakowaniu Lavazza Pienaroma znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, iż kawa atest uznanej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat włącza się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Zapewnia ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną.