Lavazza Kawa ziarnista pienaroma 1kg promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 9 sklepów z produktem Lavazza Kawa ziarnista pienaroma 1kg oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 66.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Lavazza Pienaroma 1 kg
66.00
SklepKawa.pl
Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma Espresso 1kg
68.99
Szybkikoszyk.pl
Lavazza Pienaroma 1kg - kawa ziarnista
72.90
KONESSO.pl
Lavazza Pienaroma 1kg
74.00
Crystaline.pl
kawa Lavazza PIENAROMA 1000g ziarnista
75.00
Cafe Silesia
Lavazza Pienaroma 100% Arabica - kawa ziarnista 1kg
79.00
Kaweo.pl
Kawa Lavazza Pienaroma 1 kg
79.00
Kawa & Serwis
LAVAZZA Pienaroma ___STAŁY RABAT OBROTOWY__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN.
82.00
Paola-Caffe.pl
Lavazza Kawa ziarnista Pienaroma 1 kg - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
95.00
Mall.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej kolekcji", stworzone poprzez producenta Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzastarannie dobierają najlepszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najmocniej egzotycznych zakątkach świata, by następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, perfekcyjne do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak w dodatku w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej linii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy też Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Pienaroma to kombinacja będąca kwintesencją doskonałości produktów oferowanych przez turyńską palarnię kawy Lavazza. Dystyngowana mieszanka ziaren gatunku Arabika (100%), pochodzących z plantacji znajdujących się w najbardziej żyznych regionach Ameryki Łacińskiej, nadaje kawie LavazzaPienaromawyjątkowy i zupełnie niepowtarzalny aromat. W blendzie znalazły się ziarna z Brazylii z regionów Cerrado, Mogiana i południowy Minas, a także ziarna kolumbijskie igwatemalskie. Średni stopień palenia ziaren pozwolił wyróżnić wszystkie najkorzystniejsze atrybuty mieszanki. LavazzaPienaroma to aromatyczna i słodka w smaku kawa, w której odnajdziemy nuty owoców figowca i kwiatów jaśminu. Przygotujemy z niej wyśmienite, delikatne w smaku espresso, a w połączeniu z mlekiem genialne cappuccino i latte macchciato.

Na opakowaniu Lavazza Pienaroma znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, że kawaposiada certyfikat uznanej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat włącza się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Zapewnia ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną.