Lavazza Kawa ziarnista pienaroma 1kg promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Café Silesia

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

POWODEM PRZECENY JEST znikome uszkodzenie OPAKOWANIA ZEWNĘTRZNEGO

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej kolekcji", wyprodukowane poprzez markę Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzastarannie dobierają najlepszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najszczególniej egzotycznych zakątkach świata, żeby następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, nadzwyczajne do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak ponadto w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej kolekcji jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy również Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Pienaroma to kompozycja będąca kwintesencją doskonałości produktów oferowanych przez turyńską palarnię kawy Lavazza. Dystyngowana mieszanka ziaren gatunku Arabika (100%), pochodzących z plantacji znajdujących się w najmocniej żyznych regionach Ameryki Łacińskiej, nadaje kawie LavazzaPienaromawyjątkowy i zupełnie oryginalny aromat. W blendzie znalazły się ziarna z Brazylii z regionów Cerrado, Mogiana i południowy Minas i ziarna kolumbijskie igwatemalskie. Średni stopień palenia ziaren pozwolił uwydatnić wszystkie najlepsze parametry mieszanki. LavazzaPienaroma to aromatyczna i słodka w smaku kawa, w której wynajdziemy nuty owoców figowca oraz kwiatów jaśminu. Przygotujemy z niej nieprzeciętne, finezyjne w smaku espresso, a w połączeniu z mlekiem perfekcyjne cappuccino i latte macchciato.

Na opakowaniu Lavazza Pienaroma znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, że kawaposiada atest uwielbianej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat angażuje się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Gwarantuje ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną.