Kawa ziarnista top class 1kg marki Lavazza promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kawa ziarnista top class 1kg marki Lavazza oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 62.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Lavazza Top Class 1 kg
62.90
SklepKawa.pl
kawa Lavazza TOP CLASS 1000g ziarnista
73.00
Café Silesia
Lavazza Top Class - kawa ziarnista 1kg
75.50
Kaweo.pl
Kawa Lavazza Top Class 1kg
120.00
SmaczaJama.pl
Lavazza Top Class 6 x 1 kg
375.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

ZGRZEWKA (6 KG) KAWY LAVAZZA TOP CLASS W perfekcyjnEJ CENIE 372,00 ZŁ (62,00 ZŁ / 1 KG)

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej kolekcji", wyprodukowane przez firmę Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscy specjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzadokładnie dobierają najkorzystniejszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najmocniej egzotycznych zakątkach świata, żeby następnie przygotować najwyższej jakości kawowe mieszanki, znakomite do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak jeszcze w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej kolekcji jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy też Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Top Class tworzy połączenie przeciętnie palonych ziaren z gatunku Arabica (90%) oraz Robusta (10%). Do blendu zastosowano jedynie subtelnych indyjskich i brazylijskich odmian, które następnie uzupełniono wysokiej jakości Robustą z wyspy Jawa. Lavazza Top Class podkreśla się nieszablonowym, intensywnym aromatem czekolady i suszonych owoców. W posmaku natomiast wyczujemy wyraziście ciemne kakao. Wszystko to jednoznacznie nakłania do jej spróbowania, do czego i my gorąco zapraszamy!