Lavazza kapsułki a modo mio intenso 16szt promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Lavazza a Modo Mio Intenso

Lavazza a Modo Mio Intenso to intensywna i wyrazista kompozycja kawy kapsułkowej. Składająca się z wysokogatunkowej kawy arabica oraz wyrazistej robusty w proporcjach 1/1 kawa jest definicją włoskiego smaku! Palone w stopniu średnim ziarna uwalniają pełnie swego smaku i aromatu. Jest to kawa, która bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu, niezależnie czy mowa o prawdziwym kawowym konserze czy też początkującym kawoszu.

Każda z kapsułek kawy Lavazza a Modo Mio Intenso gromadzi aż 7,5 grama zielonych ziaren. Ilość ta jest wystarczająca do przygotowania aktywnego napoju. Co więcej, optymalne sprasowanie zmielonych ziaren pozwala właściwie ją zaparzyć i wydobyć jeszcze więcej smaku z mieszanki. Kompilacja ta charakteryzuje się harmonijnym smakiem i przyjemnym aromatem!

Znajdujące się w kompilacji 50% ziaren robusta sprawiają, że kawa Lavazza a Modo Mio Intenso znamionuje się wysoką ilością kofeiny. Dzięki temu każda filiżanka dostarczy nam znacznego pobudzenia i energii. Koneserów kawy też występowanie wyraźnej i pełnej cremy, która formuje się na szczycie filiżanki.