Lavazza kapsułki a modo mio passionale 16szt promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Lavazza a Modo Mio Passionale 16 szt.

Lavazza a Modo Mio Passionale to smak, który wprawi w zachwyt dosłownie każdego! Ta głęboka i esencjonalna kombinacja kawy kapsułkowej umożliwia przygotowanie świetnej kawy w zaledwie kilka chwil! Każda z kapsułek gromadzi aż 7,5 grama zmielonej, stuprocentowej kawy arabica. Pochodzące z rejonów Ameryki Południowej ziarna są definicją wymyślnego smaku.

7,5 grama to dokładnie tyle, ile potrzebuje fachowy barista do przygotowania pysznego espresso. To właśnie taka dbałość i detale powoduje, że Lavazza a Modo Mio Passionale smakuje tak prawidłowo. Mieszanka charakteryzuje się przyjemnym smakiem, a także zapachem zawierającym w sobie nuty bakalii i orzechów. Co więcej, kawa jest solidnie palona, dzięki temu posiada głęboki i harmonijny smak.

kombinacja ta doskonale sprawdza się w połączeniu z mlekiem. Z racji mocnego palenia wyczuwalne są w niej jeszcze nuty karmelowe, co tym bardziej podkreśla prestiżowe pochodzenie ziaren. Niska zawartość kofeiny sprawia z kolei, iż możemy raczyć się tą kawą wielokrotnie w ciągu dnia. Lavazza a Modo Mio Passionale to prawdziwa definicja smaku.