Lavazza Tierra 1kg kawa ziarnista, Tierra 1 kg promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lavazza Tierra 1kg kawa ziarnista, Tierra 1 kg oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 72.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
kawa Lavazza TIERRA 1000g ziarnista
72.00
Café Silesia
LAVAZZA Tierra ___STAŁY RABAT OBROTOWY__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN.
76.50
Paola-Caffe.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

producent Lavazza przez swoją wieloletnią tradycję, niesłychaną renomę i olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu najwykwintniejszych kawowych kompozycji, gwarantuje swym wyrobom bezapelacyjnie najwyższe standardy. Lavazza to jeden z najszczególniej rozpoznawalnych na całym świecie producentów kawy. Nazwa Lavazza świadczy o najwyższej jakości, najbardziej wyszukanym smaku oraz najwykwintniejszym aromacie.

Lavazza Tierra to 100% wysokogatunkowa Arabika o typowym aromacie i słodkim, kwiatowym posmaku, wytworzona z mieszanek kawy, uprawianej jedynie poprzez wybranych plantatorów z Hondurasu, Peru i Kolumbii. Na opakowaniu Lavazza Tierra znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, iż Lavazza Tierra atest lubianej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat włącza się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Zagwarantuje ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną. Tierra znaczy Ziemia, planeta o którą powinniśmy wszyscy dbać i ją chronić. Pijąc tę kawę warto delektować się jej doskonałym smakiem, a zarazem pamiętać także o tym gdzie i jak jest tworzona.