Tchibo Caffe Crema Vollmundig Senseo Pads 100 szt., 0847 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tchibo Caffe Crema Vollmundig Senseo Pads 100 szt., 0847 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 47.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Tchibo Caffe Crema Vollmundig Senseo Pads 100 szt.
47.00
SklepKawa.pl
Tchibo Caffe Crema - kawa do Senseo 100szt. 100% Arabica
58.00
Kaweo.pl

Parametry

Producent:Tchibo
Kategoria:Kawa

Opis

Tchibo Caffe Crema Vollmundig to mocna i aromatyczna kompilacja ziaren gatunku Arabica (100%) uprawianych na najkorzystniejszych, wysokogórskichplantacjach Ameryki Łacińskiej. Ciemne palenie prawie zupełnie niweluje kwaskowatość, zagwarantuje miłą goryczkę, a także nadaje kawie Tchibo Caffe Crema Vollmundigdynamicznego i pełnego smaku, z widoczną nutą czekolady. Perfekcyjna do przyrządzenia rewelacyjnej kawy rodzaju caffe crema, doskonała także jako espresso lub z dodatkiem mleka w postaci cappuccino, a także latte.

Eksperci palarni Tchibo wiedzą, że większa ilość kawy w jednej saszetce to gwarancja bardziej wyrazistego smaku. Dlatego także w każdym padzie Tchibo Caffe Crema Vollmundig znajduje się aż 7,8 g zmielonej kawy co przekłada się na nieszablonowe i niezrównane doznania smakowe.

Pady nadają się do przygotowania we wszelkich rodzajach ekspresów na pady, a także ekspresach kolbowych z kolbą wyekwipowaną w przeznaczony uchwyt do padów.