Casio SA 46 promocja 2018

Cena219.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Salony Muzyczne Riff

Parametry

Producent:CASIO
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Keyboard Casio SA 46

nieprzeciętny znikomy keyboard dla dzieci.

Ten unikatowy, 32 klawiszowy, nieduży instrument to nadzwyczajna zabawka dla niewielkich dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu i dzięki wielu interesującym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo śladowych wymiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów oraz 10 zastosowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI oraz ośmiogłosową polifonią, zezwala na sporo godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która prędko się nie znudzi. Wbudowany wyświetlacz prezentuje najważniejsze informacje, a przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w nietrudny sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.


100 Brzmień Dla urozmaiconego repertuaru, instrument ma 100 prawidłowej jakości brzmień.

50 Rytmów pokaźny dobór spomiędzy 50 zróżnicowanych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, idealnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki

Przycisk prędkiego wyboru pianina albo organ Twoje ulubione brzmienie jest przystępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, uzyskujesz prędki i nietrudny dostęp to podstawowych brzmień.

10 wbudowanych utworów do nauki Ten malutki instrument ma aż 10 zaimplementowanych melodii, różnych stylistycznie, których nauka ucieszy każdego początkującego.

wyświetlacz LCD zastosowany wyświetlacz gwarantuje podgląd wybranych instrumentów, styli i innych pokaźnych danych.

Pięć padów perkusyjnych 5 zastosowanych padów perkusyjnych, to perfekcyjny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad ma inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co zezwala naśladować zastosowane rytmy lub kreować ciekawe, nowe mini kombinacje.

System nauki melodii Funkcja zatrzymywania melodii świetnie sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument ma 10 rozmaitych ćwiczeń do nauki.

SPECYFIKACJA

  • 32 mini klawisze
  • 8-nutowa polifonia
  • 100 barw
  • 50 rytmów
  • 5 padów perkusyjnych
  • 10 utworów DEMO
  • Łącza: słuchawki, zasilacz
  • Zasilanie: w opcji 6 baterii albo zasilacz - do kupienia oddzielnie