LEGO NEXO KNIGHTS, Wulkaniczna kryjówka Jestro, 70323 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LEGO NEXO KNIGHTS, Wulkaniczna kryjówka Jestro, 70323 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
LEGO® Nexo Knights™. Wulkaniczna kryjówka Jestro 70323
549.99
TaniaKsiazka.pl
Wulkaniczna kryjówka Jestro
558.31
InBook.pl
Wulkaniczna kryjówka Jestro
558.31
www.cud.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 70323

Opis

Podlec Maczugolotem, strzałami utoruj sobie drogę o biblioteki i odzyskaj magiczne księgi. Wyślij do akcji Axla na odrzutowym wierzchowcu i uważaj, zęby nie dal się złapać w zapadnie z wirująca lawowa paszcza. Na dodatek w powietrzu jest pełno Gobelinów! Jest o i jego armia odpoczywają w kwaterach. To wspaniały moment, zęby wziąć go poprzez zaskoczenie. Nie daj mu uciec na odłączanym tronie! W komplecie skanowane tarcze 6 mocy NEXO: Błyskowe działo, Tornado ognia, Ściana, Bananowa bomba, Dżunglowy smok i Powietrzny wir. Jest o zaszył się w swej sekretnej kryjówce. Zaatakuj go i zabierz Księgę Potworów! W sekretnym gnieździe czyhają pułapki — czy Twoi rycerze odważa się tam zakraść? Kryjówka Jest o ma także kwatery mieszkalne, a w komplecie odnajdziesz ponadto Maczugolotem Macy `go, odrzutowego wierzchowca dla Axla oraz 6 tarcz do zeskanowania. W zestawie 8 minifigurek. Wyślij futurystycznych rycerzy z misja zdobycia księgi zaklęć, która Jest o ukrył w swym wulkanicznym gnieździe. Roi się tam od niebezpieczeństw, takich jak zapadnia, wirująca lawowa paszcza czy ruchoma pila w klatce schodowej. Odszukasz tam także odłączany tron, bibliotekę ze ściana, która można wysadzić, a także cele więzienna z wysuwana ściana. Po obróceniu gniazda zobaczysz kwatery mieszkalne z sypialnia, łazienka, kuchnia, wwiezieniem i magazynem broni. W pakiecie znajdziesz także Maczugolotem Macy `go, odrzutowego wierzchowca dla Axla i 6 tarcz do zeskanowania. W komplecie 10 minifigurek.
komplet posiada 10 minifigurek: Jestro, bibliotekarz, Lawaria, 2 Popielnych Wojowników, 2 biegaczy, Axl, Macy Halbert i Lance Richmond.
W pakiecie wyszukasz wulkaniczne gniazdo Jestro, Maczugolotem Macy `go, a także odrzutowego wierzchowca Axla.
Wulkaniczne gniazdo ma odłączany tron, miotacz dysków w specjalnym mocowaniu, pułapkę skrywająca wirująca lawowa paszcze, klatkę schodowa z pila, która zatrzymuje rycerzy na schodach, bibliotekę z 2 księgami zaklęć, cele z zapadająca się ściana, magazyn broni, skarbiec, sypialnie z łóżkiem, łazienkę z wanna oraz kuchnie z kurczakiem i bananem.
Maczugolotem ma miotacz kulek i 2 wyrzutnie pocisków.
Aktywuj pułapkę w wulkanicznym gnieździe, a potem obróć raczek, tak aby ofiara wpadła prosto w wirująca lawowa paszcze.
Zatrzymaj rycerzy wspinających się poprzez klatkę schodowa! Zakręć zębatka, a ostrze piły zacznie się obracać.
Pociągnij za dźwignie w celi i przewróć siane.
W zestawie jest także Księga Zniszczenia i Księga Zemsty.
pakiet mieści bron: 2 magiczne różdżki Jestro, topór Axla, fotonowa maczugę Macy `go, lance NEXO Lance `a, 2 włócznie Popielnych Wojowników, 2 miecze Lawarii, topór biegacza, miecz i 2 sztuki broni do zbudowania umieszczone w zbrojowni.
dostępne akcesoria to hełm i tarcza Axla, hełm, tarcza i zbroja NEXO Macy `go, hełm, tarcza i zbroja NEXO Lance `a oraz szczur, żaba, kurczak, pająk, banan, 2 złote kielichy i kocioł.
komplet trafny dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.
Pobierz darmowa aplikacje LEGO NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim polaczysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców albo opiekunów.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 6 mocy NEXO (Błyskowe działo, Tornado ognia, Ściana, Bananowa bomba, Dżunglowy smok i Powietrzny wir), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO NEXO KNIGHTS™!
Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network.
wymiary wulkanicznego gniazda Jestro: ok. 33 cm wysokości, 41 cm szerokości i 28 cm głębokości.
rozmiary Maczugolotem Macy `go: ok. 12 cm wysokości, 17 cm długości i 12 cm szerokości.
Odrzutowy wierzchowiec Axla ma ok. 4 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości.
Wiek: 9 - 14 lat
ilość komponentów: 1186
ilość figurek: 10
rozmiary opakowania: 87 x 582 x 378 mm