LEGO® Ninjago 70611 Nartnik promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LEGO® Ninjago 70611 Nartnik oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 156.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
LEGO Ninjago Water Strider - 70611
156.00
Proshop
Klocki LEGO Ninjago Nartnik
159.00
MediaMarkt.pl
LEGO Ninjago Movie. Nartnik 70611
167.83
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 70611
Bohater Wojownicze Żółwie Ninja

Opis

Dołącz do świata ratowników Ninjago i wybierz się na niesamowitą walkę z Armią Rekinów z zestawem klocków LEGO Nartnik. Patroluj kanały i zatoki miasta Ninjago czy nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Udawaj, iż chodzisz po wodzie i wspinasz się na ściany przy pomocy ruchomych nóg i poduszkowych stóp.

W zestawie znajdują się cztery minifigurki: Nya, Kai, Rozdymka i zbir z Armii Rekinów. Marka dołączył postacie, aby przeniosły nas w ich rzeczywistość i zabawa stałą się jeszcze bardziej realna.

Nartnik ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, który można obrócić o 360 stopni. Posiada także szybkostrzelne działko na sześć klocków, a także trzy transparentne niebieskie flagi. Nartnik ma cztery ruchome nogi z poduszkowymi stopami, dzięki którym można ustawić model w zróżnicowanych pozach bojowych.

Do odpierania ataków oprócz szybkostrzelnego działka używaj dwóch mieczy Kaia, by strącić przeciwników z mecha. Rozdymka i zbir z Armii Rekinów nie mają szans w starciu z ninja i nartnikiem!

Akcesoria załączone do nartnika: spódnica z materiału Nyi oraz hełm Rozdymki, włócznia z chwostem Nyi, dwa miecze Kaia, maczuga Rozdymki i kolczasty rybi sztylet zbira z Armii Rekinów.

ilość części: 494
rozmiary Nartnika: 30 x 30 x 18 cm (dł x szer x wys)
wymiary opakowania: 38 x 5,5 x 26 cm
Wiek: 8-14 lat