Konsola Microsoft Xbox 360 250GB promocja 2018

Cena559.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TomLand

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Konsole
Wysokość 75
Szerokość 264
Głębokość 270
Platforma Microsoft Xbox 360
Pamięć wbudowana 250 GB
Typ napędu DVD-ROM
Zasilanie sieciowe

Opis

XBOX 360 SLIM + DYSK 250GB + detektor KINECT PLUS GRA ADVENTURES PL pakiet 12 GIER + NA DYSKU 15 GIER W PEŁNEJ WERSJI PL zestaw gromadzi: komplet XBOX 360 SLIM 250GB KINECT - czujnik RUCHU bezprzewodowy kontroler do 9m DYSK TWARDY 250GB kabel Component HD AV Z ADAPTEREM scart hd wbudowanY MODUŁ SIECI BEZPRZEWODOWEJ WIRELESS technologia KINECT READY zaimplementowanY MIKROFON O pokaźneJ CZUŁOŚCI DO ROZMÓW SKYPE LIVE I INNE zasilacz 135W Instrukcja, a także inne książeczki Pudełko THE ADVENTURES PL KONSOLA stosowanA W BDB STANIE Z GWARANCJĄ Najnowsza wersja konsoli Xbox 360 to idealny sposób na to, by zapomnieć o modernizacji sprzętu, zwalniających i wieszających się grach i frustracji, często pojawiającej się w trakcie grania na PC.

Dzięki najnowszej technologii, proponującej moc obliczeniową niespotykaną w komputerach osobistych, obraz jest stanowczo ostry i szczegółowy, a granie jest czystą przyjemnością - jednocześnie na telewizorze HD, charakterystycznym odbiorniku TV jak i monitorze kompterowym.

Usiądź wygodnie i ciesz się całkowitą płynnością najnowszych gier, proponujących wrażenia nieporównywalne z niczym, co widziałeś do tej pory. Główne atrybuty nowego modelu: nowy, lepszy design - prawie o 30% mniejszy od swojego poprzednika układy wytwarzane w technologii 45 nm, usprawniające odprowadzanie ciepła (cichsza praca i mniejsze zużycie energii) wbudowany adapter WiFi w najszybszym obecnie przystępnym standardzie N - 802.11n dotykowy przycisk wysuwania tacki z sygnałem dżwiękowym specjany port umożliwiający podłączenie Kinect'a bez dodatkowego zasilania powiększona do 5 liczba portów USB 2.0 (2 z przodu pokrywy, 3 z tyłu) blokada Kensington Najważniejsze parametry: Najnowsza technika, w połączeniu z rewelacyjnymi grami i przygotowanymi z myślą o graczach usługami, oferują niezapomniane wrażenia.

nowoczesny, przyciągający oko design. Komfortowy interfejs, dzięki któremu Xbox 360 staje się domowym centrum multimedialnym, zapewniając dostęp do gier, muzyki, filmów, pobranych z sieci materiałów w jednym miejscu.

Oglądaj filmy DVD ze skanowaniem postępowym. Zgraj ulubioną muzykę na dysk konsoli i dziel się swymi najnowszymi zdjęciami z przyjaciółmi. Xbox 360 może odtwarzać dane z odtwarzacza mp3, aparatu cyfrowego, komputera Media Center czy dowolnego komputera PC bazującego na Windows XP Możliwość personalizacji interfejsu i przypasowania go do własnych wymagań System Xbox Live, gwarantujący nieprzeciętnej jakości zabawę multiplayer.

Rankingi, głosowy czat, a nade wszystko prędkie i łatwe wyszukiwanie przeciwników i sojuszników do rozgrywek w sieci. Gratisowy dla każdego właściciela konsoli Xbox 360 dostęp Xbox Live Silver pozwala na stworzenie wizytówki gracza Gamertag, rozmawianie z przyjaciółmi za pomocą czatu głosowego i korzystanie z oferty wirtualnego targowiska Xbox Live Marketplace - wszystko to po wyjęciu konsoli z pudełka, bez dodatkowych kosztów Xbox Live Marketplace - wirtualne targowisko, na którym za drobne pieniądze nabyć można najrozmaitsze minimalne dodatki do gier.

świeże samochody czy trasy do gier wyścigowych, uzupełniające wyzwania do produkcji RPG czy utwory do tytułów muzycznych pozwolą Ci dłużej radować się ulubionymi pozycjami niespotykana nigdzie indziej jakość gier - obraz jest istotnie widoczny i szczegółowy (rozdzielczości 720p oraz 1080i ), wyświetlany w formacie 16:9 (widescreen), z antyaliasingiem zapewniającym ostrą, filmową grafikę.

dopełniające wrażenia daje wielokanałowy dźwięk w systemie surround. Wszystko to na telewizorze High Definition, standardowym odbiorniku TV albo monitorze komputera Pudełko posiada: Konsola Xbox 360 jest zaopatrzona w port HDMI.

Natychmiast po rozpakowaniu oferuje jeszcze skuteczny procesor z trzema rdzeniami, kinowy format obrazu 16:9, antialiasing wygładzający grafikę, dźwięk Full Surround i odtwarzanie dysków DVD z możliwością zwiększenia rozdzielczości obrazu.

Dysk wewnętrzny 320Gb zezwalająca na zapisywanie stanów gier, ściąganie dodatków itp. Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360 (czarny): szykowna czarna pokrywa tego bardzo skutecznego kontrolera bezprzewodowego nadaje się wyglądem do konsoli.

Jego zasięg wynosi do 10 metrów, a dwie baterie R6 wystarczają na 30 godzin. Kinect to urządzenie dedykowane do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

pozostało ono wyposażone w specjalny detektor, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon i przestrzenny sensor ruchu, a także procesor. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na wyświetlacz w czasie rzeczywistym.

Oprócz tego w trakcie rozgrywki można wydawać najróżniejsze komendy (w kilku dostępnych językach); w ten sposób następuje interakcja z postaciami widocznymi na ekranie. Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360 i podczas przeglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu.

Dlatego również na potrzeby Kinecta została przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli). Kinect Adventures to zestaw składający się z dwunastu mini - gier o charakterze zręcznościowym asygnowany na konsolę Xbox 360 i wykorzystujący kontroler Kinect, pozwalający na sterowanie przy pomocy własnego ciała.

Tytuł ten należy do segmentu casual i znamionuje się niskim poziomem trudności i przystępnymi zasadami rozgrywki. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza pozwala ona także na zabawę w trybie rywalizacji i kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Opisywana produkcja oddaje do dyspozycji m.in. Takie konkurencje, jak zbijak, gdzie musimy uderzać w kulki lecące w naszą stronę, jazda wagonem na torze przeszkód (omijamy je przez skakanie, kucanie, wychylanie się, itp.) i spływ pontonem po rzece.

Za pomyślne ukończenie danego zadania uzyskujemy określoną liczbę punktów, na podstawie których wytworzony jest ranking graczy - możemy porównywać swoje wyniki z innymi użytkownikami.