Konsola Microsoft Xbox One 1TB promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Konsola Microsoft Xbox One 1TB oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
KONSOLA XBOX ONE 1TB FORZA LIMITED EDITION
999.00
Malanet
Microsoft Xbox One 1TB (5C6-00060)
1179.00
Eurortvagd24
Microsoft Zestaw Xbox One 1 TB + Xbox Live 3 miesiące + Minecraft
1189.00
Eurortvagd24
Konsola XBOX ONE 1TB z grą Tom Clancy’s® The Division KF7-00138 - Natychmiastowa wysyłka kurierska!
1249.00
Sferis.pl
Microsoft Xbox One 1TB + Rise of the Tomb Raider + Tomb Raider
1269.00
Eurortvagd24
Microsoft Xbox One 1TB + Forza 6
1289.00
Eurortvagd24
Microsoft Xbox One 1TB + Rainbow Six Siege + Rainbow Six Vegas 1+2
1299.00
Eurortvagd24
Microsoft XBox One 1TB + Fallout 3 + Fallout 4
1299.00
Eurortvagd24
Microsoft XBOX ONE 1TB + Tom Clancy’s The Division
1299.00
Eurortvagd24
KONSOLA XBOX ONE ELITE 1TB + PAD + 2 GRY
1299.00
Malanet
Konsola Xbox ONE 1TB The Division + 3XL
1659.00
NEO24.PL

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Konsole
Wysokość 79
Szerokość 333
Głębokość 274
Platforma Microsoft Xbox One
Pamięć wbudowana 1000 GB
Typ napędu BD-ROM

Opis

Więcej zabawy. Wszystko w jednym.

Graj w gry wraz z przyjaciółmi w sieci obsługiwanej poprzez ponad 300 000 serwerów w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Znajdź nowych przeciwników dobranych do Twoich umiejętności i stylu gry za pomocą funkcji Smart Match, wykorzystującej inteligentne algorytmy gwarantujące wspólne rozgrywanie gier poprzez stosownych graczy. Nagrywaj spersonalizowane filmy z rozgrywanych gier, które możesz udostępnić znajomym lub transmituj prowadzoną rozgrywkę na żywo. Możesz jeszcze błyskawicznie przełączać się pomiędzy aplikacjami, a także dopasować się z rodziną i znajomymi przy pomocy Skype w jakości HD (wymagane jest podłączenie czujnika Kinect czujka, sprzedawanego osobno).1 Możesz też wykonywać dwie czynności na raz, ustawiając obok siebie rozgrywkę, telewizję na żywo, film albo aplikacje.2

Konsola Xbox One

Konsolę Xbox One produkowano z myślą o dzisiejszym szybkim stylu życia. Operacje pobierania i aktualizacje odbywają się w tle, więc możesz od razu przystępować do gry. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, gry zostaną zatrzymane skrupulatnie w tym momencie, w którym zatrzymano rozgrywkę, co zezwala na natychmiastowe wznowienie gry.

Bezprzewodowy kontroler Xbox One

Bezprzewodowy kontroler do gier Xbox pozostał jeszcze bardziej ulepszony dzięki wykorzystaniu ponad 40 innowacyjnych rozwiązań technicznych. Dzisiaj wrażenia są jeszcze bardziej realistyczne dzięki zaimplementowaniu nowych spustów impulsowych gwarantujących precyzyjne reakcje. Technologia Kinect w sposób samoczynny wykona sparowanie Twojego kontrolera, choćby jeśli podczas gry podasz go znajomemu. Ulepszyliśmy zarys manipulatorów thumbstick, pada kierunkowego i elementów sterujących w celu zapewnienia dokładniejszej i wygodniejszej obsługi.

komplet słuchawkowy Xbox One Chat

pakiet słuchawkowy Xbox One Chat pozwala na bezproblemową komunikację w trakcie gry. Usłysz przyjaciół i wrogów w przejrzyście czystym cyfrowym dźwięku. Pakiet słuchawkowy Chat pozostał zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu w trakcie długich sesji grania. Dodatkowo, można także wyregulować ustawienia wyciszania i głośności bez odrywania rąk od kontrolera.

Przegląd
Daj się zadziwić

Witamy w nowej generacji gier i rozrywki. Realizm w grze posunięty do granic. Telewizja posłuszna wszystkim Twoim poleceniom. Słuchanie muzyki i prowadzenie rozgrywki to pestka. Możesz dodatkowo natychmiast przełączać się pomiędzy oglądaniem telewizji i filmów, słuchaniem muzyki i prowadzeniem rozgrywki. Rozrywka indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb. A wszystko to w jednym miejscu. Witamy w systemie Xbox One, gdzie cała rozrywka dostępna jest w jednym miejscu.

Gry plus rozrywka

Nie musisz iść na kompromis, gdyż w jednym miejscu masz dostęp do najkorzystniejszych gier, telewizji, filmów, muzyki i sportu. Przełączaj się pomiędzy nimi w mgnieniu oka, tak żeby nie przegapić żadnego momentu. Rozmawiaj z rodziną i znajomymi poprzez Skype równocześnie oglądając telewizję (wymagany jest czujka Kinect, sprzedawany osobno).1

najlepsze gry

Xbox One pozostał wyprodukowany przez graczy dla graczy. Konsola Xbox One przeniesie Cię w zupełnie nowy wymiar prowadzenia gry dzięki zapewnieniu świetnej równowagi między mocą i produktywnością. Zniewalający realizm. Nowoczesne funkcje nienaturalnej inteligencji, które dostosowują się do Twojego sposobu gry. Nowa generacja inteligentniejszych i szybszych rozgrywek wieloosobowych. Konsola Xbox One to po prostu najkorzystniejsza konsola, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Gry w sklepie Xbox One >

Wykonuj dwie rzeczy na raz

Po co wybierać między tym co uwielbiasz, skoro można wykonywać obie czynności jednocześnie? Konsola Xbox One zezwala na prędkie przełączanie się między telewizją, filmami i grą. Możesz potem ustawić je obok siebie, tak aby wykonywać dwie czynności jednocześnie. Muzyka i gry. Sport na żywo. Podziel swój wyświetlacz, a nie swój czas.

Specyfikacje technologiczne
Procesor

8-rdzeniowy procesor x86 pozwala łatwo na błyskawiczne przełączanie się między grami i ulubionymi aplikacjami rozrywkowymi.

Przejście HDMI

Podłącz kabel lub dekoder satelitarny i oglądaj telewizję za pośrednictwem urządzenia Xbox One, które sprawia, że przełączanie wejść wydaje się niemal prehistorią.2

Pamięć

8 GB pamięci RAM i dysk twardy 1TB zapewniają ogromną liczba pamięci do potrzeb gier, demo, filmów, aplikacji, muzyki i wielu innych funkcji.3

Napęd optyczny

Oglądaj filmy i graj w gry w klarownie czystej jakości HD, wykorzystując funkcje Blu-ray konsoli Xbox One.