Konsola Microsoft Xbox One S 2TB promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Konsola Microsoft Xbox One S 2TB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Xbox One S 2TB - Edycja Limitowana Gears of War 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
1999.00
RTV EURO AGD
Xbox One S 2TB - Edycja Limitowana Gears of War 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
1999.00
OleOle!

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Konsole
Wysokość 290
Szerokość 430
Głębokość 110
Platforma Microsoft Xbox One
Pamięć wbudowana 2000 GB
Typ napędu BD-ROM

Opis

Cieńsza i smuklejsza ukazujemy nową konsolę Xbox One S. Graj w najkorzystniejsze gry, w tym klasykę znaną z wersji Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Technika High Dynamic Range gwarantuje bogatsze, istotniejsze kolory w grach i filmach. System 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie video z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości. Nowy uproszczony bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem i łącznością Bluetooth zagwarantuje niesłychany komfort.1 40% mniejsza konsolaNie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najistotniej innowacyjna konsola z rodziny Xbox — została wyekwipowana w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk o objętości 2TB.najlepszy kontroler na rynku jest dzisiaj jeszcze lepszyNowy bezprzewodowy kontroler Xbox zyskał smuklejszy, uproszczony design, teksturowany uchwyt i łączność Bluetooth do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Programowalne przyciski i udoskonalony zasięg bezprzewodowy + możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack.