Konsola Nintendo 3DS XL promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Konsola Nintendo 3DS XL oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 889.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
NEW NINTENDO 3DS XL PEARL WHITE BIAŁA
889.00
PlayerGames.pl
KONSOLA NEW Nintendo 3DS XL SNES EDITION
899.00
PlayerGames.pl
Konsola NINTENDO New Nintendo 3DS XL Orange + Black
1290.00
Saturn
Konsola NINTENDO New Nintendo 3DS XL Orange + Black
1290.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Nintendo
Kategoria:Konsole
Wysokość 93
Szerokość 156
Głębokość 22
Platforma New Nintendo 3DS
Zasilanie akumulatorowe

Opis

New Nintendo 3DS XL przynosi szybszy system, nowe sterowanie, jeszcze lepszy efekt 3D, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania!

Przyjemniejsze wrażenia przy graniu z funkcją 3D "super-stable 3D"

Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli za pomocą kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia z 3D.

*efekt 3D może u różnorodnych użytkowników się różnić.

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, pozwala na dokładniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki istotnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie świeże przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

Mocniejszy procesor

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i stosowanie Miiverse i łagodniejsze przejścia pomiędzy programami i grami.

Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach

Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziankę!

Dolny wyświetlacz New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ma zaimplementowaną funkcję NFC, także potrzebnie możesz zabrać wszędzie swoje amiboo ze sobą.

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Tak samo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia informacji ze starszej konsoli na nową.

Poprawione funkcje

- obszerny ekran o przekątnej 4,88 cala dla ulepszonych przeżyć w grze

- ulepszone fotografowanie przy gorszych warunkach świetlnych

- Możliwość przenoszenia danych prosto z waszego PC przy pomocy sieci WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamieci microSD

- automatyczne dopasowanie jasności ekranu poprawi widoczność i wydłuży działanie baterii.

- Śledź video online za pomocą internetowej oglądarki.

dopasuj swoja konsolę dla siebie

równie jak we wcześniejszych konsolach z serii 3DS, New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL pozwala na przypasowanie wyglądu podstawowego menu za pośrednictwem szerokiej palety tematów.

Sklep tematyczny oferuje mnóstwo różnych wzorów, pomiędzy, którymi nie brakuje na przykład Mario, Zeldy a wielu więcej. Niektóre tematy mają swoją własną muzykę i efekty dzwiękowe!

Zawartość opakowania:

- konsola New Nintendo 3DS XL

- rysik New Nintendo 3DS XL

- karta pamięci microSDHC (4 GB)

- AR Karty

- instrukcja Quick-Start

- Instrukcja i gwarancja

UWAGA! zestaw NIE gromadzi ŁADOWARKI! Koniecznością jest zakupienie jej osobno lub użycie ładowarki dla Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi albo Nintendo DSi XL.