Hecht 1803 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hecht 1803 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HECHT 1803 S KOSIARKA ELEKTRYCZNA DO TRAWY 5 in 1 MOC 1800W METALOWA OBUDOWA Z NAPĘDEM EWIMAX - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT promocja (--16%)
999.00
SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia
Hecht 1803 S 5w1
999.00
OleOle!

Parametry

Producent:Hecht
Kategoria:Kosiarki elektryczne
Moc 1.8 kW
Pojemność kosza 60 l
Szerokość koszenia 46 cm
Minimalna wysokość koszenia 30 mm
Maksymalna wysokość koszenia 75 mm
Powierzchnia trawnika 1200 m2

Opis

HECHT 1803 S 5 W 1 to elektryczna kosiarka rotacyjna z drobnym stopniem obsługi, a także maksymalną sprawnością, która w wielu przypadkach rywalizuje nawet z najistotniejszymi kosiarkami spalinowymi. Za napęd noży odpowiada elektryczny turbo silnik o wysokim momencie obrotowym i mocy 1800 W.

Podstawą kosiarki jest potężna metalowa pokrywa, która ma nie tylko wystarczającą sztywność,jeszcze zagwarantuje operatorowi odpowiednią ochronę przed wszelkimi przedmiotami przypadkowo wyrzuconymi poprzez nóż kosiarki. Solidny silnik dba nie tylko o napęd noża, lecz także o napęd tylnych kół wprawiających urządzenie w ruch. Dzięki tej konstrukcji, zalecana powierzchnia koszenia wynosi aż do 1200 m2. szybkość jazdy to około 3,6 km/h, przy szerokości roboczej 46 cm. Regulacja wysokości koszenia odbywa się centralnie za pomocą dźwigni, w zakresie 30-75 mm.

Wysokiej jakości uchwyt można w jednej chwili rozmontować i ponownie złożyć dzięki zaimplementowaniu gwiazdkowych nakrętek. Jednocześnie uchwyt wyposażony jest w regulację ustawienia wysokości, żeby koszenie stało się jeszcze prostsze. Dużą zaletą jest dźwignia gazu oraz napędu kół, zamontowane na całej szerokości poręczy. To sprawia, że możemy jedną ręką obsługiwać obie dźwignie, żeby drugą ręką bezpiecznie obchodzić się z przewodem zasilającym. Kosiarka jeszcze przycisk bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, oraz organizer na kabel.

Częścią urządzenia jest dodatkowo komplet do mulczowania. Pozwoli on nam w kilka sekund zmienić funkcję tradycyjnego koszenia, na tzw. Mulczowanie. Dzięki specjalnej konstrukcji noża, trawa zostaje drobno zmielona, by w takiej postaci dostać się do korzeni trawnika działając jak naturalny nawóz. Co interesujące, zmielona trawa wcale nie zatyka gleby, wręcz przeciwnie, chroni przed utratą wilgoci, tym samym promując zdrowy wzrost trawnika.

Po podniesieniu zaślepki z boku obudowy, możemy zamontować wyrzut boczny do bezpiecznego wyrzucania trawy, co jest nad wyraz przydatne przy dłuższym koszeniu zarośniętego trawnika albo przy mulczowaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przy koszeniu bez kosza, nie ma zapotrzebowania jego ciągłego opróżniania.

niebanalną funkcją jest tzw. Funkcja,,EDGE CUTTING’’. Dzięki obudowie o specjalnym kształcie, w trakcie koszenia wzdłuż ścian i ogrodzeń, możemy wykosić trawę praktycznie przy samej krawędzi trawnika. Precyzyjne wykoszenie trawnika na brzegach przy pomocy podkaszarki staje się wtedy widocznie łatwiejsze i szybsze, a w wielu przypadkach czynność ta nie jest w ogóle konieczna.

Uwadze projektantów nie uszedł choćby 60 l kosz z mechaniczną sygnalizacją stanu napełnienia. Kosz jest w tylnej części wyekwipowany w małą klapkę, przez którą odbywa się przepływ powietrza z kosiarki. Gdy klapka podczas pracy jest otwarta, tzn. Że kosz nie jest jeszcze zapełniony, natomiast gdy klapka jest zamknięta, oznacza to iż kosz jest pełny i należy go opróżnić.

Mimo wysokiej jakości , a także rozmaitych funkcji, waga kosiarki wynosi zaledwie 26,4 kg. Po za drobną niedogodnością związaną z potrzebą dostarczania zasilania poprzez kabel zasilający, silnik elektryczny przewyższa w prostocie obsługi i konserwacji silniki spalinowe. Podczas gdy klasyczne kosiarki spalinowe muszą być notorycznie sprawdzane, dostosowywane, uzupełniane olejem, silnik elektryczny jest praktycznie bezobsługowy, co ponadto zniża koszty jego eksploatacji i konserwacji.