Honda GCV 160 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Honda GCV 160 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1498.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-63%
Kosiarka spalinowa z napędem MacAllister Honda GCV160 51 cm
1498.00
Castorama
Kosiarka spalinowa bębnowa DAKR Tekton Honda GCV 160
3999.00
Media Expert

Parametry

Producent:Honda
Kategoria:Kosiarki spalinowe

Opis

Kosiarki Tekton służą do koszenia łąk i ogrodów przy domkach i domach jednorodzinnych oraz miejscach, gdzie codziennie trzeba kosić trawę dla zwierząt gospodarskich. Nadają się do płaskich i lekko pochyłych terenów.

Dzięki niedużemu ciężarowi i przystępnemu sterowaniu nadają się do koszenia obszarów, na których jest dużo drzew, krawężników, grządek garden beds, itp. Główną zaletą maszyn Tekton jest ich oryginalna budowa w połączeniu z niską masą i wysoką godzinową skutecznością.

poręczną rzeczą jest osłona nad tarczą do koszenia (broniąca operatora przed latającymi kamieniami i skażeniami) oraz wyższa wydajność jazdy. Pakiet Tekton to maszyna, która może mieć niemało zastosowań – może być użytkowana jako kosiarka, mulczer albo lemiesz śnieżny.

Wszystkie maszyny Tekton posiadają tę samą konstrukcję. Różnią się one od siebie tylko typem silnika. System tnący składa się z 2 nożyków na talerzu, lecz można go rozbudować o kolejne 2 nożyki, które znajdują się w zestawie....