Honda GCV 160 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Honda GCV 160 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1498.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-61%
Kosiarka spalinowa z napędem MacAllister Honda GCV160 51 cm
1498.00
Castorama
Kosiarka spalinowa z napędem MacAllister Honda GCV160 52 cm
1698.00
Castorama
Kosiarka spalinowa mikrociągnik DAKR Tekton Honda GCV 160
3799.00
Media Expert
Kosiarka spalinowa mikrociągnik DAKR Tekton Honda GCV 160
3799.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Honda
Kategoria:Kosiarki spalinowe

Opis

Kosiarki Tekton służą do koszenia łąk i ogrodów przy domkach i domach jednorodzinnych oraz miejscach, gdzie codziennie trzeba kosić trawę dla zwierząt gospodarskich. Nadają się do płaskich i lekko pochyłych terenów.

Dzięki niedużemu ciężarowi i przystępnemu sterowaniu nadają się do koszenia obszarów, na których jest dużo drzew, krawężników, grządek garden beds, itp. Główną zaletą maszyn Tekton jest ich oryginalna budowa w połączeniu z niską masą i wysoką godzinową skutecznością.

poręczną rzeczą jest osłona nad tarczą do koszenia (broniąca operatora przed latającymi kamieniami i skażeniami) oraz wyższa wydajność jazdy. Pakiet Tekton to maszyna, która może mieć niemało zastosowań – może być użytkowana jako kosiarka, mulczer albo lemiesz śnieżny.

Wszystkie maszyny Tekton posiadają tę samą konstrukcję. Różnią się one od siebie tylko typem silnika....