NAC BP540-32B-V promocja 2019

Cena469.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie JokerGroup.pl

Parametry

Producent:NAC
Kategoria:Kosy spalinowe
Zbiornik paliwa 0.9 l
Szerokość koszenia 42 cm

Opis

Kosa spalinowa BP540-32B-V NAC posiada głowicę z żyłką tnącą o szerokości koszenia 42 cm i tarczę tnącą o szerokości pracy 25,5 cm, żeby sprostać bardziej wymagającym zadaniom. Kosa ta wyposażona jest w wytrzymały silnik o objętości 54 cm3 i mocy 3,2 KM, co powoduje, iż jest bardzo wszechstronna i może być wykorzystywana do prac przydomowych, a także przez najistotniej wymagających użytkowników przy fachowym wykorzystywaniu.

Silnik ten cechuje się niezawodnością i niskim zapotrzebowaniem na paliwo. Kosa pozostała wyposażona w szelki i regulowany uchwyt typu V (tzw. Rowerowy). Posiada składany wał napędowy, co szczególnie usprawnia przechowywanie i transport.

Kosa zaopatrzona jest w funkcję samoczynnego podawania żyłki a załączona do zestawu tarcza tnąca pozwala w szybki i prosty sposób uporać się z krzakami oraz twardymi łodygami chwastów. Gwarancja Door to Door zapewnia nieszablonowy komfort kupującemu.

w sytuacji, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie firma zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt. Po naprawie kurier zwraca towar do klienta.

Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC. Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem marki NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych towarów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji marki NAC.