L'oréal paris nude magique nude magique krem bb 5 w 1 spf 20 odcień medium skin tone (bb cream bare skin beautifier) 30 ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'oréal paris nude magique nude magique krem bb 5 w 1 spf 20 odcień medium skin tone (bb cream bare skin beautifier) 30 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 31.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
L´Oréal Paris Nude Magique 5in1 SPF20 krem bb 30 ml dla kobiet Medium
31.29
ELNINO PARFUM
L´Oréal Paris Nude Magique 5in1 SPF20 krem bb 30 ml dla kobiet Medium
32.37
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:L'Oréal Paris
Kategoria:Kremy na dzień
Pojemność 30 ml

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno kobiet i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której posiada się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, i kosmetyki dla mężczyzn, odpowiednie w każdym wieku i dla każdego rodzaju cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej marki.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i skutecznych artykułów. Dzięki aktywnym badaniom, elitarne produkty L'Oréal Paris są wciąż poprawiane tak, by jak najefektywniej pomogły swoim użytkownikom na drodze do doskonałości.

jednocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najmocniej postępowe produkty były przystępne dla wszystkich. Wyjątkowa wizja piękna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest przez 35 najróżniejszych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.