Biotherm Skin Best intensywna kuracja na noc do przywrócenia jędrności skóry twarzy (Intense Night Recovery Balm) 50 ml, 3605540896440 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Biotherm Skin Best intensywna kuracja na noc do przywrócenia jędrności skóry twarzy (Intense Night Recovery Balm) 50 ml, 3605540896440 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 178.39 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Biotherm Skin Best krem na noc 50 ml dla kobiet
178.39
ELNINO PARFUM
Biotherm Skin Best krem na noc 50 ml dla kobiet
178.79
E-Glamour.pl
Skin Best - Krem na noc
219.00
Sephora

Parametry

Producent:Biotherm
Kategoria:Kremy na noc
Działanie ujędrniające, regenerujące
Pojemność 50 ml

Opis

Woda jest źródłem życia. Dostatek planety Ziemi kryje drogocenne parametry i pokrewieństwo biologiczne z naszą skórą, dlatego komponenty energiczne pozyskiwane z niej mają niezwykłą zdolność do regeneracji, naprawy i ochrony naszego ciała.

Biotherm jest pionierem w dziedzinie biologii skóry, ponieważ odkrył korzyści lecznicze płynące z Life PLanktonTM już w 1952 roku. Od tego czasu marka wykorzystuje niesamowitą siłę naturalnych oraz innowacyjnych rozwiązań, po to aby służyć idei pielęgnacji skóry.

poprzez nieszablonowe doświadczenie buduje postępowe produkty, które zdobyły podziw i zaufanie milionów i mężczyzn na całym świecie.Kosmetyki Biotherm opracowywane są z niezwykłą troską, we współpracy z najlepszymi naukowcami badającymi postępowe formuły w laboratoriach i instytutach marki.

Wizją marki jest ''Luksus wynikający z prostoty'', jest to nawiązanie do efektowna i siły natury i ducha innowacyjności, który symbolizuje najnowszą technikę i specjalistów potrafiących zastosować dobroczynne działanie Matki Ziemi w gamie najróżniejszych preparatów pielęgnacyjnych.Wszystkie Biotherm kosmetyki zawierają formułę planktonu cieplnego, mikroorganizmu, który występuje w gorących źródłach Pirenejów.

To właśnie on jest sekretem błyskotliwa Biotherm. Jego obfitość i wykorzystanie wciąż jest okrywane i w rezultacie wprowadzania nowych preparatów, każda osoba używająca artykułów Biotherm może cieszyć się jedwabiście gładką skórą i ciałem, które długotrwale zachowują witalność, jędrność, a także elastyczność.

Copyright © E-Glamour