Supremya Yeux At Night The Supreme Anti-Aging Eye Serum Krem do pięgnacji okolic oczu na noc 15ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Supremya Yeux At Night The Supreme Anti-Aging Eye Serum Krem do pięgnacji okolic oczu na noc 15ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 600.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Sisley Supremya Anti-Ageing żel pod oczy 15 ml dla kobiet
600.90
ELNINO PARFUM
Sisley Supremya Anti-Ageing żel pod oczy 15 ml dla kobiet
623.59
E-Glamour.pl
Odmładzający krem do pielęgnacji okolic oczu na noc
1045.00
Sephora

Parametry

Producent:Sisley
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie odmładzające
Pojemność 15 ml

Opis

Już teraz pożegnaj cienie, obrzęki oraz zmęczenie widoczne na skórze pod oczami, jak w dodatku zmarszczki i niepokaźne linie - wybierz bezprecedensowy towar prestiżowej producenta Sisley. Supreme Anti-Aging Eye Serum odmieni Twoje spojrzenie na pielęgnację!

Receptura wzbogacona o nowoczesne patenty została asygnowana do efektywnego cofnięcia procesu starzenia się skóry wokół oczu, dzięki czemu zyskuje ona bardziej młodzieńczy i promienny charakter niż kiedykolwiek wcześniej.

nowoczesny LC12 Phyto Complex to unikatowa receptura, która pozostała zaprojektowana z myślą o widocznej poprawie wyglądu, natychmiastowym efekcie odżywczym i pełnej regeneracji. Sposób użycia: Stosować co wieczór, wykonując delikatnie koliste ruchy na obszarze wokół oczu oraz górnych powiekach.