Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Hyal Drop multi
23.99
kupsoczewkikontaktowe
Hyal-Drop® multi 10 ml
29.99
Szkla.com
Hyal-Drop multi, 10 ml
29.99
Odlotowe Soczewki
Hyal Drop Multi 10 ml
29.99
Soczewki365.pl
Hyal Drop Multi - 10ml
32.83
internetsoczewki

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Krople do oczu
Pojemność 10 ml

Opis

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, sprawdź to innowacyjne rozwiązanie i zadbaj o swój codzienny komfort.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: nowoczesne rozwiązanie zastrzeżonego mechanizmu z pompką sprawia, że krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka powoduje problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki temu prędko i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować także w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby nad wyraz wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą sprawnie zniżyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na codziennych obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który sprawnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do codziennych czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to szczególnie tych osób, które mają suche, wrażliwe oczy, i które nieraz przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być w dodatku wynikiem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

też zanieczyszczone środowisko może efektywnie zniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, iż będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,wykorzystywany może być dodatkowo przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Wystarczy zaaplikować je podczas noszenia soczewki (dotyczy to jednocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

elementy, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,możliwe było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Właściwości kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być używane przez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być stosowane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są na dodatek w komplecie: Hyal-Drop multi 10 ml zestaw 2 szt.