Docjohnson Dmuchana lalka sunrise 3 otwory realistyczna twarz promocja 2017

Cena 130.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:DocJohnson
Kategoria:Lalki erotyczne

Opis

Spełnij swoje najmocniej intymne i dzikie fantazje z piękną dmuchaną lalką, która nigdy Ci nie odmówi. Dmuchana lalka zwraca uwagę na Twoje pragnienia i za każdym razem jest gotowa do spełnienia Twoich poleceń i życzeń. Odkryj pobudzenie i spełnienie z pompowaną kochanką.

ładna nadmuchiwana lalka miłości z czarującą nadrukowaną twarzą, która kusi i wzbudza sensację. Jest ona naturalnych rozmiarów. Jest to nadzwyczajny przyrząd do masturbacji mający trzy ciasne dziury do wyboru: pochwa, anus i usta. Lalka na dodatek miękkie piersi i twarde sutki. Lalka miłości produkowana z miękkiego i giętkiego, bezzapachowego PVC. Znajduje się w pozycji stojącej.

Twoja osobista lalka kocha bogactwo, więc jeśli chcesz, kochać się w łóżku, na kanapie, teraz albo jutro będzie szczęśliwa, iż może spełnić Twoje życzenia. Za każdym razem pod ręką, nigdy nie odmawia, nie boli jej głowa! Wypróbuj!

To też niezwykle prawidłowy pomysł na zabawny podarek na wieczór kawalerski lub na jakąkolwiek inną wesołą okazję.

Zadbaj o odpowiednią higienę swych zabawek dzięki preparatom do czyszczenia. wyszukasz je TUTAJ.

Pamiętaj o właściwym nawilżeniu przy wykorzystywaniu zabawek. Dla własnego komfortu stosuj odpowiednie lubrykanty. Odszukasz je TUTAJ. Nigdy nie używaj żeli na bazie silikonu z zabawkami z silikonową powłoką.