scissor lampa ścienna chrom, 1-punktowy - nowoczesny - obszar wewnętrzny - scissor - czas dostawy: od 2-4 dni roboczych marki Reality promocja 2019

Cena147.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:Reality
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Lampa ścienna z wysięgnikiem w formie harmonijki to przykład oświetlenia w stylu industrialnym, które spełni oczekiwania innowacyjnej architektury. Wysięgnik pozwala na regulację światła w pożądanym poprzez nas kierunku.

Dzięki swej białej barwie kinkiet będzie należycie komponować się z innymi kolorami i detalami zastosowanymi w danym wnętrzu. Oprawa przystępna w =mlamp.pl= wyszuka swoje użycie w wielu różnorodnych pomieszczeniach.

Może służyć jako oświetlenie w nowoczesnym gabinecie albo w korytarzu. Lampa posiada przełącznik na kablu. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: matowy biały (R20321031) |

szary (efekt betonu) (R20321078) | chrom (R20321006) rozmiary: Wysokość całkowita: 15 cm Szerokość: 15 cm Głębokość (odległość od ściany): dostosowywana do 53 cm Waga: 1 kg Regulacja kąta światła: tak przewód z wtyczką: tak Włącznik: tak Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E14 / 230V / max 28W Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

towar atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw gromadzi instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.