Apple MacBook Pro MJLQ2 promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple MacBook Pro MJLQ2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8690.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Apple MacBook Pro 15″ Retina 2.2GHz/16GB/256GB SSD/Intel Iris Pro
8690.00
Sklep iShock.pl - Reseller Apple
Apple MacBook Pro 15 MJLQ2ZE/A - Intel Core i7 4770HQ / 15,4" 3K / 16 GB / 256 GB / SSD / Intel Iris Pro 5200 / OS X 10.10 / pakiet usług i wysyłka w cenie
9399.00
kuzniewski.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MJLQ2
Przekątna ekranu 15.4 "
Rozdzielczość 2880 x 1800 px
System operacyjny Mac OS
Pamięć RAM 16 GB
Procesor Intel Core i7
Częstotliwość procesora 2.2 GHz
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
Grubość 1.8 cm
HDMI tak

Opis

Poznaj laptop, który pomoże Ci w pracy, codziennych sprawach i rozrywce. W skomponowanie modelu MJLQ2 projektanci firmy Apple włożyli sporo wysiłku. Sprawdź, co możesz mieć na własność!

Ekran

Przekątna ekranu modelu wynosi 15.4'', dzięki czemu obraz jest czytelny i gwarantuje komfortową pracę. Ekran ma rozdzielczość 2880 x 1800.

Parametry

Szybkość i wielozadaniowość urządzenia to jego zasługa procesora Intel Core i7. Jego częstotliwość wynosi 2.2 GHz. Operatywne działanie gwarantuje z kolei pamięć RAM 16 GB.

Łączność

Dostęp do internetu gwarantują Ci m.in. moduł WLAN oraz karta sieciowa, w które wyposażony jest ten urządzenie. A jeśli zechcesz obejrzeć film na większym ekranie, skorzystaj z wyjścia HDMI i połącz laptop z telewizorem. W laptopie znajdziesz kilka gniazd USB. Natomiast dzięki czytnikowi kart SD będziesz w stanie bardzo szybko zgrać np. zdjęcia, zrobione aparatem cyfrowym.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Wytrzymała bateria skutecznie podtrzyma funkcjonowanie systemu przez długi czas, nawet jeśli nie będzie pod ręką kontaktu, do którego można się podłączyć.

Wymiary

Laptop ma 247 mm grubości. Komputer z baterią waży niespełna 2 kg.

Podsumowanie

Laptop Apple MJLQ2, to komputer, który dzięki swoim parametrom oraz wymiarom, zapewni swoim użytkownikom odpowiednią wydajność i mobilność. Sprawdzi się jako przenośne narzędzie biurowe, czasami zapewni rozrywkę w postaci gier i pozwoli na cieszenie się multimediami. Spora przestrzeń dyskowa zadba też o Twoje dane. Jest to więc komputer spełniający wymogi większości użytkowników, warty uwagi.